Krok w stronę kariery w Akademii – poznaj projekt SMS AP Reissa Ślesin

28-03-2023, 13:33 Dodatkowe projekty

Akademia Piłkarska Reissa przykłada wszelkich starań, aby wspierać indywidualny rozwój każdego zawodnika. Jedną ze ścieżek, jakimi może podążać nasz adept, jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie. To projekt skierowany do osób, które chcą trenować piłkę nożną w oparciu o profesjonalny system szkolenia.

SMS AP Reissa Ślesin artykuł

Czym wyróżnia się projekt SMS AP Reissa Ślesin?

SMS AP Reissa Ślesin może stać się prawdziwą trampoliną do piłkarskiej kariery i ma kluczowe znaczenie dla perspektywy rozwoju młodych zawodników w południowo wschodniej Wielkopolsce. Każdy zawodnik SMS AP Reissa Ślesin ma zapewnione najlepsze warunki do rozwoju piłkarskiego, m.in.:

- Współprace ze szkołami na rzecz efektywnej edukacji,

- Szkolenie według najwyższych standardów europejskich Złoty Certyfikat PZPN,

- Systemy monitorujące,

- Obiekty na najwyższym, europejskim poziomie,

- Rozbudowana i wykwalifikowana kadra trenerska (UEFA A, B),

- Cotygodniowe zajęcia z psychologiem,

- Zaplanowana ścieżka kariery (możliwość rozwoju w najlepszych klubach

zagranicznych),

- Współpraca z wieloma klubami,

- Zajęcia z dietetykiem,

- Opieka fizjoterapeuty,

- Trening motoryczny 2x w tygodniu.

Poznaj projekt 

Kto może dołączyć do projektu SMS AP Reissa Ślesin?

Projekt skierowany jest do najzdolniejszych zawodników występujących w kategoriach U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15. Akademia Piłkarska Reissa przy współpracy z Niepubliczną Szkołą Podstawową United w Ślesinie organizuje nabory dla wszystkich zainteresowanych  (bez względu na przynależność klubową), do klas 1-8 Szkoły Mistrzostwa Sportowego APR Ślesin. Do projektu SMS może dołączyć każdy zawodnik chcący rozwijać swoje umiejętności w oparciu o profesjonalną ścieżkę rozwoju, w dyscyplinie piłka nożna w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie. Potencjał sportowy każdego zawodnika zostaje indywidualnie oceniony poprzez szereg przeprowadzonych testów i obserwacji, czego wynikiem jest decyzja o przynależności do grupy, dostosowanej do poziomu zawodnika.

Jak wygląda dzień zawodnika SMS AP Reissa Ślesin?

Każdy uczestnik projektu  ma ścisły harmonogram dnia, który musi przestrzegać:

8:30 - 10:00 Trening piłkarski

10:30 - 11:30 Trening motoryczny

11:30 - 14:30 Zajęcia szkolne

14:30 - 15:30 Zajęcia psycholog, dietetyk, analiza

Jaką dalszą ścieżkę rozwoju mają zawodnicy projektu?

,,Mamy przemyślaną ścieżkę rozwoju zawodnika, wydzielone struktury lokalizacyjne i reprezentacyjne. Nie musimy współpracować tylko z jednym klubem na wyłączność, jak to czyni wiele szkółek, bo wówczas zamykane są ścieżki rozwoju zawodników, co dobitnie pokazuje historia wielu zmarnowanych talentów. Naszym celem jest promocja zawodników do najlepszych akademii oraz klubów zagranicznych poprzez wysoki poziom sportowy, pozwalający uczestniczyć w najwyższym poziomie rywalizacji w Polsce. Największym naszym wspólnym sukcesem jest osiągnięty poziom sportowy podopiecznych, którzy mogą funkcjonować w odpowiednim środowisku, umożliwiającym im dalsze postępy i rozwój. Wynikiem harmonijnie przebiegającego procesu edukacyjno - szkoleniowego są osiągnięcia sportowe na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Liczne medale mistrzostw Polski i Wielkopolski oraz wygrane turnieje zagraniczne, utwierdzają nas w wierze, że nauka w SMS AP Reissa Ślesin to dobre miejsce dla rozwoju młodych piłkarzy. – tłumaczy trener SMS AP Reissa Ślesin – Łukasz Łączny

Wybór dalszej ścieżki piłkarskiej jest bardzo ważnym elementem szkolenia w naszej Akademii. Co należy zrobić, aby rozwijać się piłkarsko? Codzienna praca nad sobą, zaangażowanie i pilność w treningach, z dnia na dzień, krok po kroku, rozwija zawodnika i motywuje go do większych celów. Każdemu z nich życzymy wytrwałości w niepoddawaniu się, szczególnie wtedy, kiedy doświadcza trudności. Mądrością nie są nabyte doświadczenia, a refleksja nad nimi, wyciągnięcie wniosków i przełożenie ich na działania.

Jeśli Twoje dziecko chciałoby podążać ścieżką kariery sportowej w naszym klubie, to skontaktuj się z koordynatorem projektu: 733007047. Dni otwarte do nowego roku szkolnego odbędą się już w maju. Szczegóły wkrótce!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"