Szkoła Mistrzostwa Sportowego APR Ślesin - SMS  APR Ślesin

Powstał unikatowy w skali naszego województwa projekt, który może stać się prawdziwą trampoliną do piłkarskiej kariery i ma kluczowe znaczenie dla perspektywy rozwoju młodych zawodników we wschodniej Wielkopolsce. 

Akademia Piłkarska Reissa przy współpracy ze Szkołą Podstawową oraz klubem LKS Ślesin organizuje nabory dla wszystkich zainteresowanych (bez względu na przynależność klubową) do klas 1-8 Szkoły Mistrzostwa Sportowego APR Ślesin! 

zapisy: tel. 733 007 047

Poznaj bliżej ZSP w Ślesinie! Przewagi placówki!

Główne cele projektu


Najważniejszy jest fakt, że dziecięce marzenia o profesjonalnej karierze piłkarza, czy piłkarki stają się tak realne, jak jeszcze nigdy w tym regionie! Jest to jedyny projekt w okręgu konińskim, który gwarantuję zaplanowaną i harmonijną ścieżkę szkolenia i kariery. 

- Powstanie SMS APR Ślesin oznacza rewolucję szkoleniową w regionie, gdyż dotychczas utalentowani piłkarze musieli wyjeżdżać do zawodowych akademii w zupełnie innej części kraju, bez gwarancji dalszego rozwoju. Celem Akademii Piłkarskiej Reissa jest zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju na każdym etapie szkolenia, stąd pomysł na współprace z LKS Ślesin. Jesteśmy już uznaną marką w Polsce. Nie przypadkowo odnosimy sukcesy na każdym etapie szkolenia a nasi zawodnicy są powoływani do młodzieżowych Reprezentacji Polski i trafiają do uznanych klubów z Ekstraklasy. Innowacyjna metodologia, własne reprezentacje regionów oraz Polski, najlepsze bazy treningowe, Centralna Liga Juniorów w Opalenicy czy szybkie wprowadzanie już 16-latków do drużyny seniorów, to ważne elementy na ścieżce rozwoju, które wypracowaliśmy przez ostatnie lata dołączając do czołówki klubów szkolących młodzież – komentuje Piotr Matecki, Prezes Zarządu APR.

Już od 1947 roku klub LKS Ślesin tworzy historię oraz sprawia, że piłka nożna jest zakorzeniona w kulturze tego regionu. Współpraca z Akademią Piłkarską Reissa to kolejny krok, do tego by budować silne fundamenty gry i możliwości rozwoju dla młodzieży. Bardzo się cieszę, że Ślesin jest częścią tego unikatowego projektu szkoleniowego. Obecnie nasz region uchodzi za najbardziej dynamicznie rozwijającą się gminę w tej części Wielkopolski. Z pewnością bogata infrastruktura, zaplecze sportowe przyczyni się do harmonijnego rozwoju zawodników i uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego – komentuje Kamil Sobota, Prezes LKS Ślesin oraz koordynator nowego projektu SMS APR Ślesin

Do Szkoły Mistrzostwa Sportowego APR Ślesin trafiać będą najzdolniejsi zawodnicy z regionu i nie tylko.  Rozwijające się obiekty sportowe w Ślesinie i Licheniu, bursa i szkoła na dobrym poziomie oraz zorganizowany transport pomoże podnieść efektywność szkolenia. Dla Akademii Piłkarskiej Reissa to już trzeci tzw. ośrodek PRO po Poznaniu i Opalenicy, który umożliwia szkolenie na najwyższym poziomie, tym razem dotyczy szkoły podstawowej.

Warunki do treningu


Poznaj szczegóły!

Głównym celem projektu jest wychowanie przez sport, tak aby wyróżniający się zawodnicy mieli szansę na promocję do najlepszych klubów w Polsce i zagranicą. Podstawą każdego sukcesu jest profesjonalny trening! Dlatego tak ważne są odpowiednie warunki do treningu. Członkowie SMS APR Ślesin będą mieli zagwarantowany dostęp do boisk na najwyższym, europejskim poziomie.

• hala sportowa,

• salki funkcjonalne,

• siłownia,

• boiska funkcjonalne,

• basen hotelu ATUT w Licheniu,

• obiekty przy hotelu ATUT w Licheniu,

• 2 pełnowymiarowe boiska trawiaste,

• płyta główna stadionu gminnego

Edukacja i dojazd do SMS w Ślesinie


W Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie łączymy sport z edukacją! Piłkarze podejmą naukę w Szkole Podstawowej przy ul. Młodzieżowej 1, gdzie zajęcia będą dostoswane do projektu, tak aby zawodnicy mieli okazję na harmonijny, sportowy rozwój. Zapewniamy również dojazd do placówki dla zawodników dojeżdżających z obszaru Wrześni, Słupcy, Turku i Konina.

Szkoła ma bardzo dobrą infrastrukturę, dzięki której możemy zapewnić edukację dla dzieci z klas 1-8. Zapewniamy nie tylko najlepszą kadrę szkoleniową, ale również dowozy do szkoły, posiłki, basen, nadzór fizjoterapeuty i co najważniejsze strukturę rozgrywek gwarantującą grę każdemu zawodnikowi. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i sprawdzenia się w procesie rekrutacji do klas SMS – mówi jeden z koordynatorów projektu Kamil Sobota.

Zakwaterowanie i wyżywienie


W ramach opieki nad prawidłowym rozwojem sportowym piłkarzy, istnieje możliwość zakwaterowania w bursie w Ślesinie, pod całodobowym mentoringiem kadry trenerskiej. Jakie są plusy takiego rozwiązania oraz co oferujemy w trosce o odpowiednią dietę zawodników?

• pokoje 3-5 osobowe,

• pokoje dostosowane do potrzeb,

• całodobowa opieka Trenera,

• zdrowe i pełnowartościowe wyżywienie,

• plan dietetyczny konsultowany z dietetykiem,

• wskazówki dietetyczne dla wszystkich zawodników

Olbrzymią przewagą SMS APR Ślesin, nawet nad największymi akademiami w kraju, jest niezależność oraz silne reprezentacje regionów, których jest już 10 w zachodniej Polsce.

Pobierz pełną prezentację szkoleniową!

Nie musimy współpracować tylko z jednym znanym klubem partnerskim, jak to czyni wiele szkółek bo wówczas zamykane są ścieżki rozwoju zawodników, co dobitnie pokazuje historia wielu zmarnowanych talentów – dodaje Marek Pawłowski, dyr. ds. sportu Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

 

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"