Wielkie Finały coraz bliżej - zapowiedź ostatniej kolejki w kat. B2 i C.

15-06-2023, 12:49 Przed nami czas ostatecznych rozstrzygnięć w kategoriach B2 i C. W najbliższy weekend poznamy komplet drużyn, które pojadą do Dolska i będą rywalizować o finalny triumf. Zapowiadają się dwa dni przepełnione skrajnymi emocjami, które zawsze będą towarzyszyć rozgrywkom na tak zaawansowanym etapie. Bądźcie z nami!

Startują nabory na treningi bramkarskie Akademii

19-04-2023, 12:15 Bramkarz jest jednym z najważniejszych zawodników na boisku. To właśnie on jest ostatnią linią obrony własnej drużyny i to czyni tę pozycję niezwykle istotną i odpowiedzialną. Goalkeeper często musi zmierzyć się z trudnościami, które nie dotykają innych zawodników. Nasza Akademia chcąc wyjść na przeciw młodym zawodnikom, którzy pasjonują się bramkarstwem i chcąc zapewnić im, jak najlepszą jakość szkolenia, przygotowała dodatkowe jednostki treningowe dedykowane goalkeeperom.

Przygotowania Orlików do lotu! Zapowiedź kolejki B2.

30-03-2023, 10:04 W najbliższy weekend 01 – 02.04 do piłkarskich zmagań przystąpią zawodnicy z kategorii B2. Orliki z jedenastu okręgów Akademii zagrają na punkty, a będzie im przyświecać jeden cel – finał WLLP w Dolsku. Już nie możemy doczekać się sobotnich i niedzielnych rozgrywek!

Krok w stronę kariery w Akademii – poznaj projekt SMS AP Reissa Ślesin

28-03-2023, 13:33 Akademia Piłkarska Reissa przykłada wszelkich starań, aby wspierać indywidualny rozwój każdego zawodnika. Jedną ze ścieżek, jakimi może podążać nasz adept, jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie. To projekt skierowany do osób, które chcą trenować piłkę nożną w oparciu o profesjonalny system szkolenia.

Mikołajkowy trening – Akademie łączą siły!

08-12-2021, 15:45 Błysk w oku, szybszy oddech i wielki uśmiech! To znak, że jest już blisko. Każde dziecko pragnie go zobaczyć. O kim mowa? Oczywiście chodzi o Świętego Mikołaja! W grudniu ciężko go złapać, ale Akademia Piłkarska Reissa zadbała o to, żeby nasi adepci zmierzyli się z gwiazdorem. Oprócz siwego brodacza na treningu pojawili się goście specjalni! Z okazji Mikołajek nasz klub zorganizował trening dla podopiecznych z Akademii Przyszłości. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"