Krok ku seniorskiej piłce!

10-08-2021, 12:32 Sukcesy Akademii

Piętnastu młodych piłkarzy opuściło już szeregi zespołów Akademii Piłkarskiej Reissa grających w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Wszyscy zawodnicy odeszli do drużyn, które mają swoje seniorskie zespoły na szczeblu centralnym (PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 liga i eWinner 2 liga). Wśród drużyn, które zgłosiły się po naszych zawodników są między innymi Legia Warszawa, Zagłębie Lubin czy Pogoń Szczecin.

Transfery APR 2021

W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów mamy dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa, jedna z nich występuje w lidze do lat 17, a druga w kategorii U-15. Poprzedni sezon był udany w wykonaniu naszych ekip, obie zapewniły sobie dalszą grę w zbliżającym się sezonie CLJ!

Takie wyniki nie uszły uwadze znanym piłkarskim markom w Polsce. Do tej pory wśród klubów, które zgłosiły się po naszych młodych piłkarzy są Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Arka Gdynia, Miedź Legnica, Chrobry Głogów, Widzew Łódź i Arka Gdynia.

- Nieprzypadkowo te silne kluby wyciągają właśnie z naszych zespołów młodych piłkarzy, to efekt wyjątkowo ciężkiej pracy, którą wykonywaliśmy przez poprzednie lata z chłopakami w Akademii. Jak widać „Projekt SMS APR Opalenica PRO” przynosi takie korzyści, jakie były zakładane na początku tego przedsięwzięcia, czyli rozwój bardzo zdolnych zawodników oraz tworzenie mocnych drużyn w CLJ, a wszystko to dzięki naszemu systemowi szkolenia. Oczywiście życzymy naszym już byłym piłkarzom powodzenia i jak najszybszego debiutu w seniorskiej piłce na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polscepodsumowuje Trener Projektu SMS APR Opalenica PRO, Thomas Rozworski.

W kolejnych dniach będziemy szczegółowo przedstawiać sylwetki zawodników, którzy dostali szansę dalszego rozwoju w klubach posiadających swoje seniorskie zespoły na rozgrywkowym szczeblu centralnym w Polsce.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"