Odliczamy do startu wiosennej kolejki WLLP! Zapowiedź rozgrywek kat. C

14-03-2023, 12:32 Turnieje

Start wiosennych rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich zbliża się wielkimi krokami. W ciągu ostatnich miesięcy Młodziki na treningach swoich lokalizacji skupiali się na przygotowaniach do WLLP. Szczególną uwagę poświęcali aspektom techniczno – taktycznym, dlatego są już w pełnej gotowości, aby zaprezentować zdobyte umiejętności podczas Ligi Marzeń.

wllp rozgrywki C

Karty na stół

Na pierwszy ogień w weekend 25.03. – 26.03. pójdą zawodnicy z kat. C. Młodzi adepci zagrają mecze w 9 okręgach: Poznań, Szamotuły, Kępno, Piła, Kutno, Gostyń, Nowy Tomyśl, Jarocin, Konin.

,,Piłka nożna to sport‚ w który gra się umysłem.”

Przygotowując zawodników do rozgrywek Wielkopolsko – Lubuskich Lig Piłkarskich, staram się zawsze stawiać na indywidualny rozwój dziecka, aby szlifować umiejętności, które  są do dopracowania. Ważnym aspektem, na który zwracam szczególną uwagę jest skuteczność. Moi zawodnicy wiedzą, że nie tylko chodzi o to, aby wykonać określony element taktyki, ale żeby zrobić to dobrze, przemyśleć każdy ruch. – komentuje trener Maciej Rozmarynowski z AP Reissa Słupca

Wśród grup C i B2 skupiam się na technice i motoryce zawodników. Na tym etapie szkolenia młodzi piłkarze zaczynają grać na odpowiednich pozycjach, z dużym zaangażowaniem. Zawodnicy wiedzą, czego od nich oczekuję i poznają też swoje piłkarskie możliwości, a na tegoroczne rozgrywki WLLP patrzę z wielkim optymizmem!– odpowiada trener Paweł Nowakowski z AP Reissa Stęszew.

Terminarz rozgrywek kat. C

Jakie nastroje panują wśród zawodników Akademii?

Dobrze, że zaczynają się weekendowe rozgrywki, bo będzie można wreszcie czekać na te mecze. Cieszę się, że będę mógł grać w sobotę i niedzielę z chłopakami z drużyny. – mówi Fabian z AP Reissa Rakoniewice

Lubię turnieje WLLP, bo zawsze uczę się czegoś nowego. Podczas meczów są wielkie emocje, trener nas wspiera, a my chcemy pokazać, jak jesteśmy w tym dobrzy. – komentuje Franek z AP Reissa Leszno 

Sezon wiosenny rozpoczynamy turniejem Młodzików, a w kolejnych tygodniach, na boiskach, zmierzą się zawodnicy z pozostałych kategorii wiekowych.

Sprawdź terminarz kat. A

Sprawdź terminarz kat. B1

Sprawdź terminarz kat. B2

Życzymy naszym podopiecznym wielu strzelonych goli! Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać zawodnikom i napełni ich wiosenną motywacją! Wszystkich rodziców oraz opiekunów zachęcamy do uczestniczenia w meczach Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej, aby wspierać swoich małych piłkarzy! Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a WLLP, dzięki temu będziecie na bieżąco z turniejowymi newsami!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"