Czy da się łączyć zawód trenera z pracą w Straży Pożarnej?

04-05-2023, 11:25 Strażacy, zarówno zawodowi, jak i ochotnicy, cieszą się ogromnym zaufaniem wśród wszystkich grup zawodowych. Wiele dzieci marzy o tym, aby w przyszłości zostać strażakiem i móc gasić pożary. Jednak zawód strażaka nie należy do łatwych, co więcej, wiąże się z ogromnym stresem, presją oraz narażaniem zdrowia, jak i życia. W Polsce od 2002 roku 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka, który ma na celu okazanie wdzięczności strażakom za ich niebezpieczną pracę. Z czym wiąże się praca strażaka?

Alan Szkudlarek ustanowił rekord Polski w beep test

26-09-2022, 13:41 Alan Szkudlarek z Akademii Piłkarskiej Reissa - Kościan w piątek na obiektach Lecha Poznań podczas Turnieju EKSTRA Talent, który połączony jest z testami sprawnościowymi ustanowił młodzieżowy rekord Polski w beep test.

,,Moim zadaniem najważniejszą rolą trenera jest nieustanne uświadamianie zawodników o tym, by zawsze byli zaangażowani podczas treningów – rozmowa z Jakubem Szymczakiem”.

30-06-2021, 10:49 Trener odgrywa bardzo ważną rolę w szkoleniu młodych zawodników. Mało kto pamięta, że szkoleniowiec też był zawodnikiem i borykał się z podobnymi wyzwaniami - odnosił sukcesy, ale również ponosił porażki. Z pewnością jest bogatszy o wiele doświadczeń i może przekazywać cenną wiedzę swoim zawodnikom. O byciu trenerem, szkoleniu bramkarskim porozmawiamy z Jakubem Szymczakiem – mentorem drużyn z Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej oraz bramkarzem w Akademii Piłkarskiej Reissa seniorów i juniorów.

Symbol przywiązania i największa piłkarska pamiątka

11-03-2019, 15:55 Koszulka piłkarska to jeden z największych futbolowych symboli. Dzięki barwom i herbowi nabiera emocjonalnego albo nawet magicznego znaczenia. Nie tylko dla kibica danej drużyny, ale też i dla piłkarza, który od dziecka marzył, aby wystąpić w danym klubie. Zawodnicy uwielbiają przechowywać swoje koszulki oraz te należące do boiskowych rywali.

100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI!

11-11-2018, 12:01 W piątek, 9 listopada, zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa odbyli niezwykłą, historyczną podróż podczas wizyty w Wielkopolskim Muzeum Wojskowym na Starym Rynku w Poznaniu. Celem zwiedzania była możliwość obejrzenia unikatowej wystawy o nazwie „Pod znakiem orła białego…”, która upamiętnia działania Wielkopolan na rzecz odzyskania niepodległości!
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl