Wyższy poziom bramkarstwa – Nabory noworoczne

02-01-2023, 15:55 Nabory piłkarskie

Twoje dziecko czuje, że pozycja bramkarza jest przeznaczona dla niego? Szukasz dodatkowej możliwości, która pozwoli rozwinąć skrzydła młodemu zawodnikowi? Akademia Piłkarska Reissa ogłasza nabory na nowy rok!

Czym wyróżniają się treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Akademia Piłkarska Reissa ogłasza nabory na dodatkowe treningi dla bramkarzy, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Szkolenie goalkeeperów zakłada przede wszystkim kompleksowe podejście każdego zawodnika. W Akademii Piłkarskiej Reissa dziecko udoskonali swoje umiejętności bramkarskie, a także rozwinie wiele aspektów mentalnych i fizycznych (np. refleks lub koordynację ruchową). Młodzi goalkeeperzy są trenowani przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z boiskowym doświadczeniem. Każdy coach bramkarzy w naszej akademii wyróżnia się przede wszystkim bogatym warsztatem zdobytym podczas różnych konferencji lub stażów w najlepszych europejskich klubach. Jednym z największych wyróżników naszej szkółki jest autorski program szkolenia, dzięki czemu możliwy jest równomierny rozwój zawodników.

Nabory noworoczne bramkarskie 2023

Gdzie odbywają się treningi?

Przeźmierowo,

Skórzewo,

Baranowo,

Szamotuły,

Jarocin,

Konin,

Poznań-Dębiec.

Co dziecko może zyskać dzięki dodatkowym treningom bramkarskim?

Każdy młody bramkarz może liczyć na indywidualne traktowanie, co przekłada się na równomierny rozwój. Podejście do kwestii trenowania jest oparte na naszym autorskim programie szkolenia.

Dziecko poza równomiernym rozwojem, może liczyć również na inne benefity:

  • 1 bezpłatny trening zapoznawczy,
  • opieka profesjonalnej kadry trenerskiej,
  • rozwój oparty o autorski system szkolenia Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej,
  • indywidualne podejście do każdego zawodnika,
  • możliwość wyjechania na obóz bramkarski.

Kto może rozpocząć dodatkowe treningi bramkarskie?

Akademia Piłkarska Reissa organizuje dodatkowe treningi bramkarskie dla wszystkich dzieci bez znaczenia na to, czy dziecko szkoli się w naszym klubie czy w innym. Szukamy przede wszystkim młodych bramkarzy w wieku od 7 do 15 lat, którzy chcą zwiększyć swoje boiskowe predyspozycje, a także nabyć niezbędnej wiedzy, aby być fachowcem w tej dziedzinie.

Jak zapisać się na treningi?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą treningów dla młodych adeptów bramkarstwa zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem treningów.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z koordynatorem:

m.witkowska@akademiareissa.pl

tel.: 508 670 303

 

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj i obserwuj jego bramkarski rozwój!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"