W dziewczynach siła! Dołącz do APR Ladies i rozwijaj piłkarską pasję!

06-02-2023, 14:28 Nabory piłkarskie

,,Piłka nożna to męski sport” – wielokrotnie można natknąć się na takie lub podobne stwierdzenia. Stanowczo temu zaprzeczamy! Od kilku lat obserwujemy rosnące zainteresowanie footballem wśród młodych zawodniczek, co ogromnie nas cieszy! Czy w naszej Akademii jest drużyna piłkarska dedykowana właśnie dziewczynom? Oczywiście, że tak! W poniższym artykule poznasz szczegóły tego projektu.

APR Ladies

Od zawsze pragniemy, aby dzieci w naszym klubie, w każdej kategorii wiekowej mogły bez żadnych barier poruszać się w świecie futbolu i z radością rozwijać piłkarską pasję. Jesteśmy ogromnie dumni, że w strukturach Akademii od kilku lat funkcjonuje projekt APR Ladies, który nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród płci żeńskiej.

Nasze dziewczyny pokazują, że drzemie w nich piłkarska moc! Celem projektu jest zapewnienie młodym piłkarkom jak najlepszych warunków do piłkarskiego rozwoju, aby bez przeszkód mogły realizować swoje umiejętności i cieszymy się, że w APR Ladies mają taką właśnie możliwość.  – komentuje Rafał Galant, trener APR Ladies w Koninie.

Czym różnią się treningi APR Ladies od treningów z chłopcami na lokalizacji?

Przede wszystkim, drużyny złożone są tylko z dziewczynek, dzięki temu młode zawodniczki nie czują żadnej presji w trakcie treningu, z czym niekiedy mogą spotkać się podczas gry z chłopcami. Żeńskie zespoły prowadzone są pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry, która rozumie specyfikę kobiecego futbolu i doskonale potrafi dostosować ćwiczenia do uwarunkowań dziewczynek. W dodatku, unikatowy system szkolenia APR Ladies został opracowany na potrzeby tego projektu tak, aby małe piłkarski mogły jak najszybciej osiągać efekty podnosząc swoje kompetencje piłkarskie. Treningi dopasowane są do wieku oraz umiejętności dziewczyn. Dziewczynki mają także zapewnione obozy i półkolonie, które są dedykowane tylko dla APR Ladies.

Poznaj kadrę trenerską APR Ladies

W jakich lokalizacjach można dołączyć do APR Ladies?

Poznań - sprawdź treningi i kontakt

Gostyń - sprawdź treningi i kontakt

Konin -  sprawdź treningi i kontakt

Jarocin - sprawdź treningi i kontakt 

APR Ladies treningi

Czy można łączyć inne treningi z APR Ladies?

Jeśli Twoja córka trenuje w innym klubie lub ćwiczy na swojej lokalizacji w naszej Akademii, to jak najbardziej może łączyć swoje treningi z APR Ladies. W przypadku, gdy młoda zawodniczka chciałaby przenieść się z treningów piłkarskich APR ze swojej lokalizacji do drużyny żeńskiej APR Ladies, to jak najbardziej w naszym klubie jest taka możliwość. Wystarczy skontaktować się telefonicznie pod nr tel.:  502 741 749 lub mailowo: ladies@akademiareissa.pl.

Jak zapisać się na trening APR Ladies?

1) Przejdź do formularza rejestracyjnego i wybierz lokalizację: Poznań - APR Ladies (Dziewczynki) lub Gostyń - APR Ladies (Dziewczynki) lub Konin - APR Ladies (Dziewczynki) lub Jarocin - APR Ladies (Dziewczynki).

2) Przyjdź na zapoznawczy trening APR Ladies.

3) Dołącz do APR Ladies na dłużej i pielęgnuj piłkarską pasję!

Treningi APR Ladies to doskonała okazja, aby pokazać młodej zawodniczce, że w każdej dziewczynie drzemie ogromna siła, dzięki której może rozwijać się w każdej dyscyplinie sportowej!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"