Startują nabory na treningi bramkarskie Akademii

19-04-2023, 12:15 Dodatkowe projekty

Bramkarz jest jednym z najważniejszych zawodników na boisku. To właśnie on jest ostatnią linią obrony własnej drużyny i to czyni tę pozycję niezwykle istotną i odpowiedzialną. Goalkeeper często musi zmierzyć się z trudnościami, które nie dotykają innych zawodników. Nasza Akademia chcąc wyjść na przeciw młodym zawodnikom, którzy pasjonują się bramkarstwem i chcąc zapewnić im, jak najlepszą jakość szkolenia, przygotowała dodatkowe jednostki treningowe dedykowane goalkeeperom.

nabory bramkarskie Akademii

Bramkarz poszukiwany

Poszukujemy kandydatów na bramkarzy, którzy nie boją się ryzyka i chcą poczynić pierwszy krok w stronę grania na najwyższym poziomie. Dzięki naszym specjalistycznym treningom, młodzi piłkarze poprawią swoje umiejętności i nabiorą pewności na boisku. Obawiasz się, czy takie zajęcia spodobają się Twojemu dziecku? Zapisz się na bezpłatny trening i sprawdź! Bramkarska pasja dziecka jest w twoich rękach! Tylko do 21.05. zapisując dziecko na treningi bramkarskie, otrzymasz rękawice gratis!

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na dodatkowe treningi bramkarskie?

Jeśli Twoje dziecko najlepiej czuje się grając jako bramkarz, warto zapewnić mu dodatkowe zajęcia, które pozwolą mu poprawić umiejętności i zyskać nowe kompetencje, które przybliżą go do bycia pełnoprawnym goalkeeperem. Specjalistyczne jednostki treningowe organizowane przez Akademię rozwiną skrzydła Twojej pociesze. Na naszych treningach kadra trenerska przykłada wszelkich starań, aby każdy uczestnik zajęć poznał tajniki bramkarstwa, oswoił się z zasadami panującymi na boisku oraz poprawił te umiejętności, które sprawiają mu pewne trudności. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jakim są reboundery i deflectorballe, Twoja pociecha poprawi szybkość reakcji, swoją koordynację ciała oraz dynamikę. W dodatku, trenerzy zadbają o aspekty czysto psychologiczne. Każdy bramkarz niesie na swoich barkach ogromny bagaż emocji, zadaniem trenera jest dobrze przygotować dziecko na pewne wyzwania i trudności, przed którymi młody goalkeeper może stanąć w przyszłości. Treningi bramkarskie Akademii skupiają się na rozwoju charakteru zawodnika, zbudowaniu jego pewności siebie i wiary w to, że ciężką pracą i regularnością można osiągnąć bardzo wiele. Pozycja bramkarza wiąże się z dużym wyzwaniem, ale poprzez odpowiednie poprowadzenie zawodnika, jesteśmy w stanie poprawić każdy aspekt, który wpłynie na skuteczność obron. Szkoląc młodych adeptów piłki nożnej zależy nam, aby nasi goalkeeperzy zawsze stali na wysokości zadania i pokonywali wszelkie trudności napotkane na boisku.

Sprawdź terminarz zajęć

Bramkarska kadra szkoleniowa pod lupą

Zapisując swoje dziecko na dodatkowe treningi bramkarskie Akademii Piłkarskiej Reissa, oddajesz młodego bramkarza w ręce wykwalifikowanej kadry trenerskiej z bogatym doświadczeniem jako zawodnicy, a także jako trenerzy.

Paweł Linka – trener lokalizacji w Poznaniu na Dębcu

Paweł Linka to trener z bogatym doświadczeniem zawodniczym. Grał między innymi w Lechu Poznań, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz w greckim AO Xanthi, z którym zajął siódme miejsce w greckiej Super League.

Daniel Opaska – trener lokalizacji w Baranowie

Wychowanek Lecha Poznań, który spędził w bramce aż 12 lat! Od 2015 do 2017 roku był trenerem bramkarzy w Akademii Lecha Poznań, a w kolejnych latach trenował młodych bramkarzy jako trener Wielkopolskiego ZPN. Od 2019 roku jest trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa i to z nią awansował do Centralnej Ligii Juniorów U-17.

Dawid Siwek – trener lokalizacji Konin

Aktywny zawodnik GKS Kasztelania Brudzew. Swoje doświadczenie bramkarskie zyskał prowadząc bramkarzy w lokalnych drużynach w Koninie. Dawid Siwek jest także trenerem bramkarzy w Szkole Mistrzostwa Sportowego AP Reissa Ślesin.

Strategia szkolenia naszych bramkarzy została opracowana na podstawie metodologii Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej. Co ważne, wszystkie grupy wiekowe pracują na tym samym modelu zajęć, dzięki czemu możliwy jest równomierny rozwój i możliwość porównania predyspozycji zawodników w tym samym wieku, zaawansowanym zawodnikom zapewniamy dalszą ścieżkę rozwoju.

Gdzie odbywają się treningi bramkarskie?

Nasze treningi na tę chwilę odbywają się w siedmiu lokalizacjach w Wielkopolsce, ale niedługo otwieramy kolejne dwa oddziały w Swarzędzu oraz na poznańskich Ratajach. Nasze treningi bramkarskie od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego wciąż rozwijamy nasze struktury bramkarskie, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze lokalizacje:

Co zyskasz, zapisując dziecko na dodatkowe treningi bramkarskie w Akademii?

Podczas dodatkowych treningów bramkarskich stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego zawodnika – dzięki temu możemy na bieżąco weryfikować postępy, a także wdrożyć niezbędne działania, aby nasz podopieczny jeszcze skuteczniej bronił. Każdy zawodnik ma możliwość wyjazdu na profesjonalny obóz Akademii, dedykowany goalkeeperom, podczas którego w pełni skupi się na swoim rozwoju fizycznym i psychicznym. Zapisując swoje dziecko na treningi bramkarskie w Akademii Piłkarskiej Reissa, stawiasz na profesjonalne podejście do każdego zawodnika. Do 21.05. zapisując dziecko na nasze treningi, otrzymasz rękawice gratis!

Nowi bramkarze mogą skorzystać z jednego bezpłatnego treningu zapoznawczego!

Kto może wziąć udział w treningach bramkarskich Akademii Piłkarskiej Reissa?

Dodatkowe treningi bramkarskie zostały przygotowane z myślą o bramkarzach w wieku od 7 do 15 lat bez znaczenia czy należą do Akademii Piłkarskiej Reissa. Szukamy przede wszystkim dzieci, które chcą zdobyć i poszerzyć swoją wiedzę bramkarską, a także podszlifować umiejętności boiskowe. Twoja pociecha nie musi mieć żadnego doświadczenia! Każdy może spróbować swoich sił na bramce, wszystkim zajmie się nasza kadra trenerska. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wyróżniało się na tle rówieśników, to koniecznie zapisz je na bezpłatny trening bramkarski i sprawdź, czy te zajęcia spodobają się Twojemu dziecku! Każdy zawodnik może przyprowadzić ze sobą kolegę!

Jak zapisać dziecko na treningi bramkarskie?

Pociechę możesz zapisać na dodatkowe treningi, wypełniając formularz rejestracyjny lub kontaktując się bezpośrednio z koordynatorką treningów bramkarskich Karoliną Lisowską.:

k.lisowska@akademiareissa.pl;

tel.: 508 670 303

 

Bramkarska pasja dziecka jest w Twoich rękach!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"