Seniorzy Akademii Piłkarskiej Reissa

10-04-2014, 11:50

Akademia Piłkarska Reissa rośnie w siłę z dnia na dzień. Od sierpnia 2013 roku to już nie tylko klub sportowy dla młodych pasjonatów futbolu, ale także nazwa drużyny piłkarskiej, która gra w rozgrywkach B-klasy (formalnie ósma liga).  Zespół reprezentują trenerzy, którzy na co dzień szkolą dzieci w szkółce Akademia Piłkarska Reissa. Nadzór nad drużyną sprawuje Piotr Reiss.

 

Dobra passa seniorów Akademii trwa od samego początku. Potwierdzają to wysokie wygrane– „W rundzie wiosennej dwa mecze zakończyliśmy wynikiem aż 6:1” – komentuje trener Marek Pawłowski. Seniorzy Akademii są obecnie na pierwszym miejscu w tabeli – w 13 spotkaniach odnotowali aż 12 zwycięstw.

- Nie możemy lekceważyć żadnego rywala. Gramy w grupie, w której znajdują się takie drużyny jak: Odlew Poznań, Zieloni Gaj Mały, Arka Kiekrz, Wełna II Rogoźno, UKS Canarinhos Skórzewo czy FCL Przeźmierowo. Do każdego meczu trzeba podejść na 100%. Nie możemy przecież zawieść naszych kibiców - zwłaszcza tych najmłodszych, którzy z niecierpliwością czekają na występy swoich trenerów – mówi Piotr Reiss.

- Kolejne zwycięstwa przybliżają nas do upragnionego celu, jakim jest awans do A-klasy. Póki co, nasz zespół reprezentuje kadra trenerska Akademii, ale w przyszłości to wychowankowie naszej szkółki zasilą tą drużynę. Dzięki temu do 2018 roku Akademia zapewni szkolenie we wszystkich rocznikach – podsumowuje Marek Pawłowski.

 

 

W ostatnim meczu, który odbył się w sobotę, 12. kwietnia w Baranowie Akademia wygrała z drużyną Zieloni Gaj Mały 14:0. Gratulujemy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"