Ścieżka kariery Zawodnika

Na początku drogi stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników (już od 3 roku życia). Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. ścieżka lokalizacyjną.

Przede wszystkim szkolenie młodych zawodników oparte jest o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Każdy zawodnik trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem i umiejętnościami, przykładamy wszelkich starań, aby dbać o jego zdrowie i odporność oraz gwarantujemy udział w wielu turniejach piłkarskich, gdzie stawiamy na integrację!

Poznaj szczegóły

 

Poznaj ścieżkę kariery naszych zawodników

Michał Gurgul i Allen Rozum to zawodnicy naszej Akademii, którzy aktualnie trenują w profesjonalnych klubach piłkarskich.

Swoją przygodę piłkarską zaczynali na treningach lokalizacji Akademii, gdzie rozwijali swoje umiejętności i wspinali się po kolejnych szczeblach szkolenia piłkarskiego.

  

Podczas treningów na lokalizacjach obserwujemy rozwój zawodników wybierając najlepsze jednostki do zespołów Reprezentacji Regionów, czyli drużyn składających się z wyselekcjonowanych zawodników z grupy kilku lokalizacji usytuowanych blisko siebie.

Celem Akademii Piłkarskiej Reissa jest zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju na każdym etapie szkolenia oraz wychowanie przyszłych reprezentantów Polski.

Ponad 10-letnie tworzenie struktur organizacyjnych i ciagła praca nad udoskonaleniem metodologii przyczyniły się do osiągnięcia sukcesów w różnych grupach wiekowych.

Dzięki odpowiedniej strukturze i organizacji rozwoju piłkarzy, nasze drużyny odnoszą sukcesy na każdym etapie szkolenia, a zawodnicy są powoływani do młodzieżowych Reprezentacji Polski i trafiają do uznanych klubów z Ekstraklasy.

Pobierz pełną prezentację szkoleniową!

img-responsive

Rozwój podopiecznych Akademii jest dla nas kluczowy, dlatego przykładamy najwięcej starań co do jakości treningów. U podstaw pracy w Akademii leży 10 fundamentów gry i to im podczas jednostek treningowych trenerzy poświęcają najwięcej uwagi.

Występują one w dwóch fazach – atakowania oraz bronienia.

Akademia wyróżnia się podejściem pedagogicznym i coachingowym, które wynika z nielinearnej pedagogiki – wskazujemy zawodnikom konkretne cele do zrealizowania, nie narzucając im jednej drogi

Dzięki temu wspieramy szkolenie zawodników kreatywnych, nieszablonowych i rozumiejących grę.

Czytaj więcej!

Szkolenie Akademia Piłkarska Reissa

Z myślą o dynamicznym rozwoju Akademia wydzieliła w ramach rozwoju zawodnika tzw. ścieżkę PRO, która obejmuje Reprezentacje Regionów, a także 3 ośrodki szkolenia powiązane z placówkami oświatowymi (SMS) oraz drużynę seniorów.

*PRO oznacza profesjonalny, rozwojowy, optymalny, czyli trzy założenia, jakimi powinna cechować się ścieżka kariery zawodnika.

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl