Poszybuj z Niebolandią

16-08-2016, 13:43

Wraz z Dziecięcą Szkołą Latania – Niebolandią, przygotowaliśmy dla wszystkich zawodników naszej Akademii wyjątkową promocję. Tylko teraz 10% rabatu na zajęcia grupowe "Mały Orzeł" oraz indywidualny coaching dziecięcy i rodzicielski.

Inteligencja emocjonalna w życiu każdego sportowca odgrywa niezwykle istotną rolę. Bardzo ważna jest umiejętność właściwego kierowania emocjami, pracy w zespole oraz pewność siebie. Zawodnik powinien radzić sobie ze stresem związanym z presją lub porażkami. To pozwala nie tylko odnaleźć w sobie wytrwałość, ale i motywację do dalszej pracy i rozwoju.

Dzięki zajęciom grupowym w programie „Mały Orzeł” Twoje dziecko:

  • zwiększy wiarę w siebie
  • zyska wiarę we własne możliwości
  • nauczy się czytać własne emocje i emocje innych osób
  • zbuduje silny fundament swojej osobowości

- To właśnie w Niebolandii wspieramy dzieci w budowaniu fundamentu pod wszechstronny rozwój ich charakteru. Uczymy nawiązywania pozytywnych relacji z rówieśnikami, radzenia sobie z własnymi emocjami, odnajdywania własnych silnych stron tak, by lepiej poznały siebie i zbudowały w sobie silne poczucie własnej wartości.- mówi Agata Szymendera – coach prowadzący zajęcia w dziecięcej szkole latania.

Nie czekaj i już dziś dowiedz się więcej  wyjątkowej promocji. Więcej informacji na: http://unbouncepages.com/niebolandia_apr/


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl