Pomyślna współpraca z firmą Komputronik

26-02-2014, 13:25

W listopadzie ubiegłego roku do drużyny partnerów Akademii Piłkarskiej Reissa dołączyła kolejna firma – Komputronik. Wraz z Nowym Rokiem kontynuujemy współpracę, mając nadzieję, że nadal będzie ona przebiegać tak pomyślnie, jak do tej pory

Jednocześnie przypominamy, że Komputronik jest członkiem Klubu Przyjaciela Akademii,  co oznacza, że posiadacze Karty Zawodnika mogą korzystać z okresowych zniżek, przygotowanych przez firmę.

Więcej informacji na: http://zawodnik.przyjacielakademii.pl/index.php?mode=firma&id=90

O firmie:

Komputronik dostarcza do konsumentów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy i elektronikę, oprogramowanie, akcesoria, produkty AGD i RTV oraz szereg towarzyszących usług. Oferta sklepu to 36 000 produktów. Co miesiąc generowane jest 17 000 zamówień do dostawców.

 

Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną  poprzez:

  • 75 salonów własnych i agencyjnych;
  • 82 salony franczyzowe;
  • 64 salony Komputronik Partner.

Kanał detaliczny znacząco wspiera sprzedaż poprzez sklep internetowy komputronik.pl. Handel hurtowy odbywa się bezpośrednio z magazynu Spółki w Poznaniu.

Komputronik  jest zwycięzcą  VI edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi "Gwiazda Jakości Obsługi" w kategorii „Sklepy komputerowe”. Wskaźnik oceny wyniósł  87,6%.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"