Europejska przygoda młodych zawodników - Mini Euro by WLLP

05-06-2024, 15:59

Wielkimi krokami zbliża się Euro 2024, na które czeka wielu kibiców piłkarskich na Starym Kontynencie. Z tej okazji powstał turniej Mini Euro by WLLP, który będzie przedsmakiem Mistrzostw Europy. Bądźcie z nami i dajcie ponieść się europejskiemu dopingowi!

Czym jest Mini Euro by WLLP?

Mini Euro by WLLP to nic innego jak seria spotkań, dzięki którym mali zawodnicy oraz ich rodziny przygotują się do kibicowania ulubionym drużynom narodowym. Turniej ma również na celu propagować sport oraz zdrowe nawyki, a także rywalizację zgodną z duchem fair play od najmłodszych lat. Bądźcie z nami i dajcie ponieść się europejskiemu kibicowaniu!

Jakie drużyny z Akademii Piłkarskiej Reissa zagrają w Mini Euro by WLLP?

W turnieju Mini Euro udział wezmą wyłącznie zawodnicy z kategorii A i B1. Oznacza to, że rozgrywki z cyklu WLLP są kierowane do najmłodszych. Z Akademii Piłkarskiej Reissa udział wezmą głównie drużyny lokalizacji, które położone są niedaleko Poznania lub w samym Poznaniu.

Gdzie i kiedy zostanie rozegrany turniej?

Turniej zostanie rozegrany na dobrze nam znanych obiektach. Dla drużyn z kategorii B1 wynajęte zostało boisko OSiR w Baranowie, a zespoły z kategorii A zagrają na naszej APR Arena Dębiec.

Bądź na bieżąco

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"