CLJ w grze - drużyna wyciągnęła wnioski po jesiennej rundzie?

15-03-2024, 17:51

Już w niedzielę zawodnicy z Opalenicy zagrają swoje trzecie spotkanie w ramach CLJ U15. Ich rywalem będzie poznańska Warta, która była drugą siłą ligi. Czeka nas ciekawe widowisko przy Parkowej 48.

Poprzednia runda cenną lekcją Lampartów?

W poprzedniej rundzie zawodnicy z SMS AP Reissa Opalenica wypadli bardzo dobrze pod praktycznie każdym kątem. Zajęli trzecie miejsce, co bez wątpienia jest niemałym sukcesem. Naszą drużynę czeka spotkanie z jednym z dwóch zespołów, który w poprzedniej rundzie okazał się lepszy - z Wartą Poznań.

 

Podczas jesiennej rundy nasi piłkarze dwukrotnie musieli uznać wyższość zawodników klubu z zielonym herbem. W pierwszym spotkaniu przegrali 1:2 i takim samym rezultatem zakończył się rewanż.

 

Co ważne, w obu spotkaniach zawodnicy z Opalenicy mieli coś do powiedzenia i nie pozwolili się zdominować piłkarzom z Poznania.

Dowiedz się więcej o projekcie SMS AP Reissa Opalenica

Czas na rewanż

W najbliższą niedzielę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Akademią Piłkarską Reissa a Wartą Poznań. Jest to idealny moment na zrewanżowanie się “Warciarzom” za poprzednią rundę i udowodnienie wszystkim, że w Wielkopolsce nie tylko Lech i Warta wiodą prym.

 

Do zobaczenia na trybunach!

 

Najbliższe kolejki:

  1. Niedziela 14:00 (17.03.24):
    Akademia Piłkarska Reissa v Warta Poznań - Opalenica, Parkowa 48
  2. Sobota 14:30 (23.03.24):
    Pogoń Szczecin v Akademia Piłkarska Reissa - Szczecin
  3. Czwartek 15:00 (28.03.24):
    Akademia Piłkarska Reissa v FASE Szczecin - Opalenica, Parkowa 48

Zaobserwuj nasz fanpage, aby być na bieżąco!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"