CLJ w grze - czas rehabilitacji

22-03-2024, 15:31

W najbliższą sobotę nasi zawodnicy zmierzą się z Pogonią Szczecin. Szykuje się naprawdę ciekawe widowisko ze względu na to, że piłkarze z Opalenicy chcą jak najszybciej rehabilitować się po porażce z Wartą Poznań.

 

Pogoń Szczecin – niezły start w CLJ. Jest czego się obawiać?

Drużyna Pogoni Szczecin zanotowała dobry start rundy wiosennej i udało im się dwukrotnie wygrać, oraz raz przegrać. „Portowcy” byli lepsi od Warty Poznań i Poznańskiej 13, ale trzeba mieć na uwadze, że były to mecze na styku do ostatniej minuty. Czy jest się czego obawiać?

 

Bez wątpienia wicelider naszej grupy nie jest przyjemnym rywalem, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nasi zawodnicy potrafią grać przeciwko „Portowcom”. W poprzedniej rundzie rozgromili drużynę ze Szczecin 6:0 (w spotkaniu przy Parkowej 48) i raz zremisowali 2:2. Drużyna z Opalenicy na pewno zna sposób na Pogoń i zrobią wszystko, aby zainkasować 3 punkty.

 

Czas na rehabilitację

Nasi zawodnicy w dwóch pierwszych meczach pokazali, że ich celem jest walka o pierwszą trójkę i nic dziwnego, że chcą jak najszybciej zrehabilitować się po porażce z Wartą Poznań. Mecz z Pogonią będzie idealną do tego okazją. Zespół ze Szczecina pod względem liczbowym wygląda podobnie tak jak nasz, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nasi zawodnicy dobrze wiedzą, jak grać przeciwko tej drużynie – pokazali to w poprzedniej rundzie. Na boisku na pewno nie zabraknie jakości po obu stronach.

 

Szykuje się naprawdę dobre widowisko!

Do zobaczenia na trybunach!

 

Najbliższe kolejki:

 

  1. Sobota 14:30 (23.03.24):
    Pogoń Szczecin v Akademia Piłkarska Reissa - Szczecin

 

  1. Czwartek 15:00 (28.03.24):
    Akademia Piłkarska Reissa v FASE Szczecin - Opalenica, Parkowa 48


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"