Centralna Liga Juniorów - U15 znów w elicie!

29-02-2024, 12:44
W Polsce rozgrywki seniorskie oraz młodzieżowe podzielone są na dwie rundy: jesienną i wiosenną. Drużyna z SMS AP Reissa Opalenica niedługo wyjdzie na boisko, aby zmierzyć się z najlepszymi w kraju w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U15.

Drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniora

Rewelacyjny początek sezonu

Jesienna runda była bardzo istotna w kontekście dalszego grania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w tej kategorii wiekowej. Nasi zawodnicy do lat 15 poradzili sobie rewelacyjnie podczas pierwszej części sezonu i w grupie B (CLJ U15) zaszli w tabeli bardzo wysoko - zajęli trzecie miejsce.

Rewelacyjne występy przeciwko Pogoni Szczecin oraz Lechii Gdańsk pozwoliły im wyprzedzić te dwa gigantyczne kluby i uplasować się na podium.

 

Trudna przeprawa możliwa do przejścia

Wiosna w “Centralnej” zapowiada się naprawdę ciekawie, a to ze względu, że w tej rundzie wszystkie drużyny będą rywalizować o wejście do finałów CLJ U15. Po występach jesienią ubiegłego roku jesteśmy w stanie stwierdzić, że nasi młodzi zawodnicy na pewno pokażą się z dobrej strony i będą w grze o finalny awans do ostatnich kolejek.

Gra jak równy z równym z największymi Akademiami w kraju napawa nas ogromnym optymizmem!

 

Rozpoczęcie wiosennej rundy CLJ U15

Już niebawem będziemy mogli oglądać zmagania naszych zawodników na opalenickiej płycie. Jednak drużyna z SMS AP Reissa Opalenica swoje pierwsze spotkanie rozegra w Toruniu i zmierzą się z miejscowym JSS Toruń.

Pierwszy mecz przy Parkowej 48 zostanie rozegrany w przyszłą niedzielę o 15:00. Rywalem “Lampartów” będą “Lechiści” z Gdańska.

Aby być na bieżąco, zaobserwuj fanpage SMS AP Reissa Opalenica

Najbliższe kolejki:

  1. Niedziela 13:00 (03.03.24):
    JSS Toruń v Akademia Piłkarska Reissa - Toruń,

  2. Niedziela 15:00 (10.03.24):
    Akademia Piłkarska Reissa v Lechia Gdańsk - Opalenica, Parkowa 48

  3. Sobota/Niedziela (16/17.03.24):
    Warta Poznań v Akademia Piłkarska Reissa - więcej informacji wkrótce


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"