Umów się na bezpłatne treningi pod nr: +48 502 741 749

lub przez przejrzysty formularz. 

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi Akademii?

Oficjalnie rozpoczynamy wakacje - to dobry moment, żeby zapewnić dziecku lato pełne frajdy i atrakcji. W naszej Akademii stratujemy z wakacyjnymi treningami dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 -12 lat. Każdy może przyjść na treningi Akademii i  skorzystać z  bezpłatnych treningów na start. Odciągnij dziecko od telefonu i komputera i zapewnij mu aktywne zajęcia na świeżym powietrzu wraz z rówieśnikami.

Zadzwoń i zapisz dziecko na bezpłatne treningi pod nr: +48 502 741 749

Wakacyjne treningiAPR lato 2024

Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie - zdrowiu i szczęściu dziecka. Ponadto każdy nowy zawodnik otrzyma od nas pakiet na start:

• Bezpłatne treningi,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach m.in.: w WLLP,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Oprócz powyższych zalet, w abonament treningów wpisuje się wiele pozytywów dla dziecka!

Przede wszystkim dziecko buduje swoją pewność siebie i samodzielność. Zawodnik musi dostosowywać się do zasad, które obowiązują podczas zajęć i zostały ustalone przez trenera, dzięki temu uczy się organizacji i punktualności.

Dziecko kształci także swoją wytrzymałość i dobrą koordynację ruchową. Ma zapewnione odpowiednie ćwiczenia, które pozwalają podnosić umiejętności i zdobywać wyższy poziom na zajęciach.

W dodatku dziecko buduje relacje z rówieśnikami. Treningi na lokalizacji to świetna okazja, żeby Twoja pociecha mogła poznać dzieci w swoim wieku, które podzielają sportową pasję.

Jak zapisać dziecko na treningi?

Umożliwiamy bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów.

W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze.

Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

Akademia Piłkarska Reissa treningi Na czym polega pierwszy trening w Akademii?

Po zarejestrowaniu na zajęcia wystarczy przyprowadzić dziecko na najbliższy trening dostępny w harmonogramie danej lokalizacji. Moment dołączenia nowego zawodnika do drużyny jest bardzo ważny, dlatego dbamy o jego szybką aklimatyzację w zespole.

Na pierwszym treningu dziecko może mieć stały kontakt z rodzicem, może obserwować kolegów i koleżanki przy linii bocznej boiska, bądź dołączyć do drużyny od razu!

Nasi trenerzy przedstawiają nowego zawodnika pozostałym uczestnikom zajęć, po czym następuję klasyczne przybicie piątki! Nasi trenerzy dzielą się miłością do futbolu, aby każdy moment obcowania dzieci z piłką obfitował w radość.

treningi piłkarskie

Co przygotować na pierwszy trening?

Najlepiej przybyć na miejsce ok. 15 min przed rozpoczęciem treningu! Strój sportowy zależy od warunków atmosferycznych. Przede wszystkim, powinien składać się z koszulki, spodenek i obuwia piłkarskiego.

W przypadku deszczu lub chłodu po treningu, należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres). Przypominamy także o wodzie niegazowanej (przynajmniej 0,5 l). Szczegółowe informacje na temat przygotowania do pierwszego treningu znajdziesz tutaj!

treningi piłkarskie dla dzieci

Co gwarantują nasze treningi?

Przede wszystkim szkolenie młodych zawodników oparte jest o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Każdy zawodnik trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem i umiejętnościami, przykładamy wszelkich starań, aby dbać o jego zdrowie i odporność oraz gwarantujemy udział w wielu turniejach piłkarskich, gdzie stawiamy na integrację! Więcej o naszych przewagach przeczytasz tutaj.

Ponadto przygotowaliśmy dla Twojej pociechy sprawdzoną ścieżkę kariery! Twoje dziecko ma szansę na sportowy rozwój na najwyższym poziomie i szansę na świętowaniu z nami wielu sukcesów.

Nasze drużyny grają w najbardziej prestiżowych rozgrywkach młodzieżowych w Polsce, czyli w Centralnej Lidze Juniorów PZPN!

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 502 741 749 lub zapisy@akademiareissa.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl