Szkoła Mistrzostwa Sportowego APR Poznań - SMS APR Poznań

To unikatowy projekt, który obejmuje zespół juniorów starszych oraz seniorów składający się niemal wyłącznie z zawodników – wychowanków U-16 i U-17 ze ścieżki szkolenia uczęszczających do klasy sportowej w Liceum nr XII w Poznaniu oraz do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w Poznaniu.

Dla zawodników należących do klas sportowych gwarantujemy: 5 jednostek treningowych w tygodniu, dostęp do zajęć pływackich na Termach Maltańskich, dowóz zawodników na treningi oraz zakwaterowanie w Internacie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2.

Do dyspozycji zawodników są trenerzy odpowiedzialni za analitykę, przygotowanie motoryczne czy szkolenie bramkarskie oraz opieka fizjoterapeuty. Zespół seniorski Akademii występuję na poziomie V ligi.

Najlepsi zawodnicy wysyłani są na testy do klubów ekstraklasowych. Treningi odbywają się na obiektach zlokalizowanych blisko szkół.

Poznaj szczegóły!

Nasze przewagi:

› Odpowiedzialne wprowadzenie zawodników do piłki seniorskiej

› Promowanie zawodników do klubów na poziomie co najmniej II ligi

› Połącznie wysokiego poziomu nauki z trenowaniem

› Zajęcia z trenerem przygotowania motorycznego

› Opieka medyczna klinki Rehasport oraz fizjoterapeuty

› Zapewnienie gry dla wszystkich zawodników

› Udział w lidze makroregionalnej.

Pobierz pełną prezentację szkoleniową!

Więcej informacji:

tel. 506 058 371

 

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"