Szkoła Mistrzostwa Sportowego APR Opalenica - SMS APR Opalenica

Projekt skierowany jest dla zawodników w wieku od 15 roku życia. Opiera się na połączeniu systemu edukacyjnego z jedną z najlepszych baz piłkarskich w kraju. 

- Szkolenie młodzieży to stwarzanie jak najlepszych warunków dla najlepszych zawodników w danym momencie. Wybitne jednostki decydują o poziomie grupy, pozostali poprzez rywalizację i chęć bycia najlepszym gonią tę grupę, by zaraz ktoś gonił ich. Profesjonalnym piłkarzem nie zostaje ktoś, kto jest wybitny w wieku 12 lat – owszem jest o krok przed innymi, ale przed nim jeszcze dużo pracy, by znaleźć się na szczycie - komentuje Trener Projektu SMS APR Opalenica *PRO Thomas Rozworski

Dlaczego warto dołączyć do SMS APR Opalenica?

  • Jedyna Akademia piłkarska w wielkopolsce z własną bursą, tuż przy szkole,
  • łączenie sportowej pasji z nauką - szkoła na wysokim poziomie,
  • treningi odbywają się na boiskach trawiastych,
  • wysoki poziom szkolenia i możliwość powołań do młodzieżowych Reprezentacji Polski oraz szansa na grę w  uznanych klubach z Ekstraklasy.

W Opalenicy zawodnicy mają zagwarantowany dostęp do warunków treningowych na najwyższym, europejskim poziomie. Świadczy o tym: 6 pełnowymiarowych boisk trawiastych,  hale sportowe, siłownie, boiska funkcjonalne i płyta główna stadionu miejskiego.

Co więcej, w Akademii łączymy sport z edukacją! Piłkarze prowadzą naukę w Zespole Szkół w Opalenicy , gdzie zajęcia są dostoswane do Projektu, tak aby zawodnicy mieli okazję na harmonijny, sportowy rozwój.

Przewagą Projektu Opalenica jest również położenie miejscowości na mapie Polski. Świadczy o tym dogodne połączenie komunikacyjne z Poznaniem. Bezpośredni dojazd do Opalenicy zajmuje jedynie 30 minut.

W ramach opieki nad prawidłowym rozwojem sportowym piłkarzy, istnieje możliwość zakwaterowania w mini bursie, pod całodobowym mentoringiem kadry trenerskiej.

Pobierz pełną prezentację szkoleniową!

Zawodnicy oraz trenerzy otrzymują raporty z treningów oraz meczów w celu wzajemnego porównania oraz posiadają aplikację, gdzie mogą śledzić własne postępy.

Analiza gry:

› analiza gry zespołu (raz w tygodniu)

› indywidualna (zawodnicy mają dostęp do materiałów video i zawsze mogą zapytać trenera o poszczególną sytuację)

› wyrywkowa treningów

› analiza gry bramkarza (raz w tygodniu)

Projekt opiera się na rozbudowanej kadrze szkoleniowej w skład której wchodzą:

› Trener

› Asystent trenera

› Trener przygotowania motorycznego

› Trener bramkarzy

› Osteopata

› Analityk

Więcej informacji:

tel. 793 354 554

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"