Ferie na półmetku! Podsumowanie I tygodnia przerwy zimowej w Akademii.

07-02-2023, 13:51 Podsumowania

Ferie są już na półmetku! W pierwszym tygodniu przerwy zimowej nasi podopieczni uczestniczyli w półkoloniach oraz obozach, które odbyły się w wielu lokalizacjach Akademii. Zawodnicy naszego klubu oraz ich koledzy wzięli udział w aż 18 półkoloniach oraz 5 obozach! Bez wątpienia pierwszy tydzień ferii upłynął pod znakiem dobrej zabawy i integracji, której nie brakowało na każdym turnusie.

Ferie Akademii Reissa

Jak wyglądały zimowe półkolonie w Akademii?

Ta forma spędzania wolnego czasu podczas pierwszego tygodnia ferii szczególnie przypadła do gustu naszym zawodnikom, o czym świadczy duża liczba uczestników. Zimowe półkolonie to nie tylko treningi piłkarskie, lecz także masa pozytywnych wrażeń, które dzieci doświadczyły podczas zorganizowanych atrakcji. Rozrywki oraz zagospodarowany czas różniły się na poszczególnych lokalizacjach, w których odbywały się półkolonie. Gdzie i jak uczestnicy spędzili I tydzień ferii na półkoloniach Akademii?

Na poznańskich półkoloniach, które odbywały się na Grunwaldzie, Ratajach, Dębcu, Naramowicach i Strzeszynie dzieci spędzały czas na laserowej strzelnicy, w Parku Trampolin, w kręgielni oraz wspinając się na ściance wspinaczkowej. Co ciekawe, półkolonia na Dębcu została rozszerzona o dodatkową atrakcję, jaką były treningi bokserski, które wprawiły w zadowolenie wszystkich uczestników!​

  • W Dąbrówce uczestnicy świetnie bawili się w kręgielni, a także w Parku Trampolin. Oczywiście spędzali tam czas pomiędzy treningami na hali, podczas których szlifowali swoje umiejętności piłkarskie.
  • W Kaliszu czekały na dzieci niesamowite atrakcje m.in. pokaz karcianej magii! Uczestnicy półkolonii świetnie bawili się także podczas podbijania coraz to wyższych sektorów na ściance wspinaczkowej. Takie atrakcje w połączeniu z treningami piłkarskimi sprawiły, że półkolonia w Kaliszu była naprawdę niezapomniana!
  • Półkolonia w Swarzędzu była równie udana co w innych miejscowościach. Na uczestników czekały niesamowite atrakcje, takie jak: interaktywny plac zabaw, szkolenie taktyczne, treningi piłkarskie, a także wizyta w Parku Trampolin.
  • Gostyńska półkolonia również przyniosła dzieciom masę niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy, oprócz kształtowania piłkarskich umiejętności, szkolili kompetencje pływackie, a także poprawiali swoją celność podczas zajęć laserowego paintballa.
  • W Szamocinie dzieci uczyły się najnowszych trendów tanecznych, grali w „powiększoną siatkówkę”, a także obejrzeli najnowsze filmy w Kino Mdk i udali się do Alpakolandu, aby poznać tamtejsze przytulne zwierzątka.

Relacje ze wszystkich półkolonii możecie znaleźć na fanpage’ach Akademii Piłkarskiej Reissa w danej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych stron na Facebook’u!

obóz piłkarsko-pływacki Akademii Reissa

Zimowe szaleństwo w trakcie obozów Akademii w pierwszym tygodniu ferii

Zimowe obozy z naszą Akademią odbyły się w pięciu miejscowościach. Dzieci mogły wziąć udział w obozach piłkarskich i tematycznych; odbyły się także turnusy reprezentacji dla naszych zawodników z drużyn reprezentacyjnych. Nadszedł czas na podsumowanie turnusów, które odbyły się w Jarocinie, Licheniu, Opalenicy oraz w Wągrowcu.

  • Podczas obozu zimowego w Jarocinie dzieci szlifowały swoje umiejętności piłkarskie, a także dokształcały wiedzę na temat aspektów gry i zdrowego jedzenia. Wszystko to zostało uatrakcyjnione wyjściem na Termy Tarnowskie, a także rywalizacją na kręgielni. Integracja grupy poprzez zabawy i treningi była szczególnie ważna podczas tego obozu w Jarocinie.
  • Obóz w Opalenicy również przepełniony był treningami piłkarskimi, podczas których dzieci szlifowały swoje umiejętności oraz zdobywały wiedzę, która przyda się zawodnikom na boisku. Oprócz trenowania, dzieci miały zaplanowany czas wolny, podczas którego udały się na Termy Tarnowskie oraz grały w kręgle, bilard oraz inne gry, dzięki którym grupa mogła się zintegrować.
  • Uczestnicy turnusu w Licheniu spędzili wyjazd pod znakiem szlifowania umiejętności piłkarskich oraz zdobywania wiedzy na tematy związane z piłką nożną oraz zdrowym odżywianiem. Dzieci w wolnym czasie grały na PlayStation, rywalizowały na torze do kręgli oraz grały w bilard. Na uczestników czekały również liczne konkursy piłkarskie. W Licheniu odbył się także obóz bramkarski. Młodzi piłkarze podnosili kompetencje motoryczne, koordynacyjne oraz skupiali się na poprawieniu mocnego chwytu i gry nogami.
  • Obóz w Wągrowcu przepełniony był treningami piłkarskimi oraz warsztatami, na których dzieci kształciły się pod względem piłkarskim oraz dowiedziały się, jak odpowiednio się regenerować po treningu i dbać o siebie. Aby przełamać monotonię, uczestnicy uczyli się zdrowej rywalizacji podczas gry w bilard. W wolnym czasie grali także w kręgle, karty, kalambury, a także brali udział w konkursach.

Aby sprawdzić, jak dzieci bawiły się na zimowych obozach z Akademią Piłkarską Reissa, warto odwiedzić nasze fanpage lokalizacji na Facebooku, w których odbyły się poszczególne turnusy lub odwiedzić nasz główny profil.

Ferie zimowe trwają w pełni! Cieszymy się, że nasze półkolonie i obozy cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród naszych zawodników! Mamy nadzieję, że obozowe i półkolonijne wspomnienia pozostaną z naszymi uczestnikami na długo!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"