Akademia Reissa zagrała dla chorego Daniela

17-12-2018, 09:09 Akcje charytatywne

Spotkanie pokazowe żaków Akademii Piłkarskiej Reissa z Piłkarską Akademią Aktywnych Zbigniewa Zakrzewskiego było jednym z wydarzeń sobotniego IX Turnieju Charytatywnego Piłkarze Dzieciom „Wszyscy razem dla Daniela”, który rozgrywany był w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kościanie.

- Warto pomagać i cieszymy się, że mogliśmy wspomóc zbiórkę pieniędzy na leczenie 20-letniego Daniela zmagającego się z chorobą nowotworową. Możliwość pokazania umiejętności naszych wychowanków przed tak liczną publicznością na długo pozostanie w naszej pamięci. Piłkarska Akademia Aktywnych postawiła wysoko poprzeczkę i była bardzo wymagającym przeciwnikiem, któremu pod naszą bramką zabrakło szczęścia. Cieszymy się ze zwycięstwa, a na wiosnę planujemy rozegrać spotkanie rewanżowe w szczytnym celu - mówi trener Akademii Piłkarskiej Reissa, Tomasz Woźniak.

Oprócz meczu pokazowego naszych wychowanków odbył się turniej kobiet i mężczyzn, liczne licytacje i koncerty oraz pokazy. Na leczenie Daniela zebrano ponad 12000 zł. Warto wspomnieć, że młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa z Kościana na mecz o Superpuchar IX Turnieju Charytatywnego Piłkarze Dzieciom wyprowadzali zespół gwiazd Ekstraligi Kobiet i Reprezentację Polski PNU.

Akademia Piłkarska Reissa-Kościan - Piłkarska Akademia Aktywnych Zakiego 3:0

Bramki: Alan Szkudlarek, Mateusz Bujak, Jan Grześkowiak


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"