Przewagi Akademii

Rozwój podopiecznych Akademii Piłkarskiej Reissa jest dla nas najważniejszy, dlatego przykładamy najwięcej starań co do jakości treningów oraz modernizacji baz szkoleniowych mając na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka. Aby przybliżyć Ci cechy, które wyróżniają nas spośród innych klubów piłkarskich, postanowiliśmy podzielić je na 3 grupy.

Organizacja i bezpieczeństwo


Największa baza szkoleniowa

Akademia Piłkarska Reissa posiada dostęp do największej bazy szkoleniowej - ponad 90 obiektów treningowych oraz 5 centr szkoleniowych

Profesjonalna kadra

Grupa ponad 600 trenerów, prócz szkoleń uprawniających ich do pracy z dziećmi i potwierdzających kompetencje trenerskie (licencje UEFA A, B, C), systematycznie bierze udział w konferencjach oraz kursach w zagranicznych klubach. Kadra Akademii Piłkarskiej Reissa odwiedziła między innymi w celach dydaktycznych sztaby klubów: hiszpańskiego Getafe CF, niemieckiej Herthy Berlin czy holenderskiego Twente Enschede. Dzięki tak licznej grupie szkoleniowców, Akademia pozwala zawodnikom na swobodną organizację swojego udziału w grupach treningowych.

Klubowy fizjoterapeuta

Uczestnicy Akademii Piłkarskiej Reissa mają zagwarantowaną opiekę klubowego fizjoterapeuty. Każdy rodzic, który podejrzewa, że jego dziecko może zmagać się z problemem wad postawy może skorzystać z indywidualnej konsultacji. Fizjoterapeuta Akademii Piłkarskiej Reissa jest także nieodzownym wsparciem w wypadku ewentualnych kontuzji zawodników.

Kontakt: b.kubaszewski@akademiareissa.pl, 519 840 775

Zdrowie Twojego dziecka

Wprowadziliśmy możliwość konsultacji dietetycznych. Sławomir Kula, dietetyk kliniczny prowadzący w Poznaniu poradnię „Świat odżywiania”, nie tylko doradzi, jak powinien wyglądać zrównoważony sposób odżywiania małego sportowca w trakcie wzmożonych dni treningowych, ale także pomoże we właściwym doborze codziennej diety. Oprócz tego, zapewniamy konsultacje medyczne, w tym badanie wad postawy.

http://swiatodzywiania.pl/

Ubezpieczenie zawodnika 

Każdy zawodnik Akademii Piłkarskiej Reissa w ramach abonamentu ma zapewnione podstawowe ubezpieczenie zdrowotne, które obejmuje treningi i mecze turniejowe. Troska o bezpieczeństwo naszych uczestników jest dla nas priorytetem.

Możliwość odrabiania treningów

W naszej Akademii każdy trening, który z różnych względów (pogodowych, zdrowotnych, świątecznych) musi zostać odwołany, zostaje odrobiony w możliwie najszybszym i dogodnym dla rodziców i trenerów terminie.

 

Rozwój i szkolenie


Autorski system rozgrywek

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to pionierski projekt pozwalający na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości. Odbywające się rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie.

Dwie ścieżki kariery

Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Treningi dopasowane do grup wiekowych

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie samopoczucie dziecka podczas zajęć. Dlatego każda nasza grupa treningowa jest w pełni dostosowana do wieku uczestników. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia odpowiednich warunków rozwojowych nawet najmłodszym zawodnikom. Ponadto, na każdym treningu obecnych jest dwóch trenerów, co przekłada się na wzmożoną pracę i zwrócenie większej uwagi na każdego piłkarza.

Treningi przez 12 miesięcy w roku

Jesteśmy dostępni dla naszych zawodników przez cały rok – w naszej Akademii nie ma przerw wakacyjnych czy spowodowanych feriami zimowymi. Całoroczna działalność pozwala na organizację większej liczby treningów służących rozwojowi i dobrej zabawie naszych uczestników.

 

Rozrywka i edukacja


Turnieje z nagrodami i medalami

Reiss Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters to pionierskie projekty pozwalające na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości. Odbywające się co tydzień rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie. Uczestnicy podczas turniejów otrzymują medale i nagrody.

Rozbudowana oferta dodatkowych projektów

Chcemy, by nasi zawodnicy mogli korzystać z różnych form rozwoju. W naszej ofercie znajdują się takie projekty, jak Indywidualne Fundamenty Gry służące kształtowaniu takich cech zawodnika jak motorykataktyka, czy Wielkopolska Akademia Bramkarska skierowana do miłośników gry w bramce. Dokładny spis projektów znajdziesz tutaj.

Integracja służąca rozwojowi

Akademia Piłkarska Reissa oferuje szeroką gamę możliwości służących integrowaniu zespołów, zarówno trenerów jak i uczestników. Są to między innymi dedykowane obozy sportowe i półkolonie w okresie wakacyjnym oraz we ferie zimowe, treningi z rodzicami oraz wspólne wyjścia do miejsc partnerskich takich jak kino, basen, kręgielnia czy parki rozrywki. W ten sposób budujemy ducha drużyny. 

 

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"