Rozpocznij piłkarską przygodę z Akademią i odbierz oficjalną piłkę klubu!

12-09-2016, 08:48

Akademia Piłkarska Reissa ogłasza jesienne nabory! Klub zaprasza chłopców i dziewczynki we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat) oraz Junior Młodszy (16-17 lat). Już dziś zadecyduj o sile polskiego futbolu i rozpocznij piłkarską przygodę z Akademią. Tylko teraz, dołączając do końca września, otrzymasz na własność oficjalną piłkę klubu.

Wraz z pierwszym szkolnym dzwonkiem, kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Reissa, poszukuje młodych adeptów futbolu z prawdziwą pasją do sportu. Klub prowadzi zapisy już od 4. roku życia i poprzez ciągłość szkolenia, dba o swoich zawodników na każdym etapie rozwoju. Szansę na prawdziwą dawkę sportowych emocji mają również dziewczynki.

Akademię wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim ścieżka reprezenatcyjna dla utalentowanych, własny system rozgrywek w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, turniejów Reiss Cup oraz innowacyjna metodologia szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach. Jak zauważa król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007 i patron klubu – Piotr Reiss, bycie członkiem Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad.

- Początek roku szkolnego to idealny moment, aby rozpocząć piłkarską przygodę w mojej Akademii. To właśnie tutaj, każdego dnia, swoje marzenia realizuje ponad 5000 młodych piłkarzy. Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Co ważne, naszym głównym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci, jest nie tylko doskonalenie techniki, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru, nauka zasad gry fair play i szacunku do rywala.

Rejestrując się na stronie http://akademiareissa.pl do końca września, każdy nowy zawodnik Akademii otrzyma na własność oficjalną piłkę klubu.

Więcej informacji na http://akademiareissa.pl lub pod numerem telefonu 502 741 749. 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl