Reiss Talent’s Day – nabory do drużyn selekcyjnych

27-01-2023, 10:34 Nabory piłkarskie

Wielkimi krokami zbliża się Reiss Talent’s Day – wydarzenie, które skierowane jest do najbardziej utalentowanych zawodników z całej Wielkopolski. Kto może wziąć udział w tym wydarzeniu? Dlaczego warto być obecnym podczas Reiss Talent’s Day? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Czym jest Reiss Talent’s Day?

Nasza Akademia stawia na poszukiwanie piłkarskich talentów z regionu Wielkopolski i szlifowaniu ich umiejętności pod kątem motorycznym, technicznym, taktycznym oraz mentalnym, dlatego co roku organizujemy Reiss Talent’s Day. To specjalny event, który ma na celu docenienie najbardziej utalentowanych zawodników z całej Wielkopolski, którzy swoimi zdolnościami znacznie wyróżniają się na tle pozostałych młodych sportowców. Podczas trwania wydarzenia, zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności poprzez wykonywanie konkurencji i specjalistycznych ćwiczeń. Najważniejszym celem tego spotkania jest to, aby sprawdzić chęć walki, determinację oraz umiejętności u młodych piłkarzy.

Ponadto, wszystkie przybyłe osoby zapoznajemy z metodologią szkolenia w naszym klubie, która została stworzona przy pomocy wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Gdzie i kiedy odbędzie się Reiss Talent’s Day?

Tegoroczny Reiss Talent’s Day odbędzie się już 18 lutego w Poznaniu na Arenie Dębiec oraz zostanie podzielony na dwie grupy ze względu na roczniki.

  • Pierwsze zestawienie zawodników rozpocznie się o godzinie 17:00 i zapraszamy na nie wszystkie dzieci urodzone w 2016, 2015 i 2014 roku.
  • Druga część przewidziana dla roczników 2012 oraz 2013 zacznie się o 18:30.

Do kogo skierowany jest Reiss Talent’s Day?

W tym wydarzeniu przede wszystkim mogą wziąć udział zawodnicy wyselekcjonowani przez trenerów lokalizacji, którzy cechują się wysokimi umiejętnościami i bardzo dobrymi warunkami fizycznymi na tle swojej grupy.

W Reiss Talent’s Day mogą wziąć również osoby spoza naszej Akademii – wystarczy uprzednio się zgłosić. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników z innych klubów, a także wysportowane dzieci, które szukają klubu, w którym mogłyby pielęgnować swoją pasję do sportu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: szkolenie@akademiareissa.pl lub kontaktować się pod numerem telefonu: 508670302. Zapisy trwają do 15 lutego!

Dlaczego warto wziąć udział w Reiss Talent’s Day?

Reiss Talent’s Day to nie tylko sprawdzenie umiejętności na tle innych zawodników. Obecność na tym wydarzeniu to również inne zalety, które mogą w przyszłości okazać się kluczowe w rozwoju młodego piłkarza.

Benefity, które zyska uczestnik wydarzenia:

  • poznanie nowoczesnej metodologi szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa,
  • wskazanie ścieżki kariery, która w przypadku Akademii jest niezwykle kompleksowa,
  • możliwość dołączenia do struktur Akademii, dzięki czemu każdy zawodnik będzie mógł grać w najwyższych ligach w danej grupie wiekowej,
  • możliwość dołączenia do Szkoły Mistrzostwa Sportowego APR,
  • ponadto każdy zawodnik otrzyma od Akademii Piłkarskiej Reissa koszulkę oraz kartę oceny przebiegu testów motorycznych.

Poznaj ścieżkę kariery w Akademii

ścieżka kariery AP Reissa

W Akademii zależy nam, aby jak najbardziej rozwinąć struktury reprezentacyjne, dlatego szukamy talentów piłkarskich w całej Wielkopolsce. Drużyny selekcyjne pozwolą na szybszy i kompleksowy rozwój zawodników. Jest to ogromna szansa dla młodych sportowców, gdyż będąc w Akademii mogą trenować na bardzo wysokim poziomie oraz brać udział w turniejach, rywalizując z równie dobrymi klubami z całej Polski. – komentuje organizator wydarzenia - Tomasz Karkoszka.

W Akademii zawodnik ma szansę dołączyć do projektów Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa, które znajdują się w Poznaniu, Ślesinie oraz Opalenicy. W tym ostatnim  ośrodku szkoleniowym dostępna jest również nowoczesna bursa, wyposażona w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli młodym sportowcom wskoczyć na wyższy szczebel umiejętności piłkarskich.

Warto zaznaczyć, że wielu naszych wychowanków może pochwalić się osiągnięciami w klubach takich, jak Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok czy Zagłębie Lubin. Udział w Reiss Talent’s Day może stać się krokiem w stronę kariery piłkarskiej na szczeblu narodowym, a nawet i zagranicznym. Nie zmarnuj swojej szansy i weź udział w Reiss Talent’s Day już 18 lutego!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl