Półkolonia Champions Camp – wakacje pełne atrakcji w Poznaniu!

22-06-2022, 11:25 Porady dla dziecka i rodzica

Dzieci mogą wreszcie odetchnąć z ulgą od szkolnych obowiązków i rozpocząć wakacje 2022. To doskonały czas, aby zapewnić swojej pociesze ciekawe zajęcia, ale i atrakcje, które pozwolą zapomnieć o nudzie. Jeśli Twoje dziecko chciałoby spędzić czas ze swoimi rówieśnikami bez wyjeżdżania z miasta – to mamy idealne rozwiązanie!

Półkolonie Dębiec

Na czym polega półkolonia dla dzieci?

Półkolonia piłkarska Champions Camp na Dębcu to idealny plan na wakacje dla Twojego dziecka w terminie 25-29.07. W programie znajdują się codzienne treningi indywidualne z trenerami, a po zajęciach uczestnicy mają zapewnione atrakcje na terenie Poznania. Dzieci od 7:45 do 8:00 mają ustaloną zbiórkę na APR Arenie Dębiec, Łozowa 77. Od 8:30 do 10:30 uczestnicy będą wykonywać ćwiczenia wraz ze swoimi rówieśnikami i trenerami. Po treningu zapewnione jest śniadanie dla młodych sportowców, aby nabrali siły i energii do zabawy. Od godz. 11:30 do 14:30 dla dzieci zaplanowane są atrakcje. O godz. 15:00 przewidziany jest obiad, a od godz. 16:00 do 16:15 zaplanowany jest odbiór dzieci.

Jakie atrakcje czekają na uczestników półkolonii Champions Camp?

Trening dla każdego sportowca jest bardzo ważny, ale trzeba pamiętać, żeby zachować balans. Młodzi piłkarze muszą mieć wyznaczony czas na regenerację i rozrywkę, które pozwolą mu zintegrować się z rówieśnikami i zebrać siły na kolejne zajęcia. W planie półkolonii znajduje się seans filmowy w kinie,  park trampolin, paintball laserowy, ścianka wspinaczkowa czy bowling. Różnorodność atrakcji umożliwi dzieciom zapomnienie o nudzie i zapewni wiele radości i emocji.

Jak zapisać się na półkolonię Champions Camp?

Jeśli Twoje dziecko jest zawodnikiem Akademii, po kliknięciu ,, Zapisz się na półkolonię”, należy zalogować się danymi do panelu rodzica, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Jeśli Twoja pociecha nie należy do Akademii, należy wybrać opcję ,,Zarejestruj się przez sportujmy.pl”. W razie problemów czy wątpliwości, prosimy o kontakt pod nr tel.: 519400071 lub napisz obozy@akademiareissa.pl.

ZAPISZ SIĘ 

Czym różni się półkolonia Champions Camp od półkolonii piłkarskiej?

Program zapewnia dziecku rozwój taktyczny, techniczny oraz mentalny, oprócz treningów i atrakcji zapewnione są warsztaty ze specjalistami, a zawodnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dietetyki czy psychologii sportowej. Półkolonia Champions Camp to świetnie zaplanowany odpoczynek wraz z rozwojowymi zajęciami, gdzie dziecko edukuje się poprzez zabawę i rozrywkę.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl