Nabory do SMS APR Opalenica!

04-05-2022, 12:54 Nabory piłkarskie

Nieustannym zadaniem SMS APR Opalenica jest stwarzanie jak najlepszych warunków szkoleniowych i perspektyw rozwoju dla młodych piłkarzy. To tutaj zawodnicy Akademii otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i rozwijają swoje umiejętności, dzięki regularnej grze w Centralnej Lidze Juniorów PZPN. Ty również masz na to szansę! Już16 maja rozpoczynamy nabory do SMS APR Opalenica. Zapraszamy chłopców z roczników 2008, 2007, 2006 oraz 2005.  Kiedy i gdzie odbędą się konsultacje? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły naborów do klas sportowych.

nabory do klas sportowych

Czym charakteryzuje się SMS Opalenica?

Projekt skierowany jest dla zawodników od 15. roku życia. Opiera się na połączeniu systemu edukacyjnego z jedną z najlepszych baz sportowych w kraju. Czy wiesz, że  na tym samym boisku w ośrodku szkoleniowym w Opalenicy, Reprezentacja Polski uczestniczy w zgrupowaniach i przygotowaniach do najważniejszych imprez sportowych? To świadczy o wysokiej jakości kompleksu piłkarskiego i wszechstronnych zasobach dla młodych piłkarzy. W Opalenicy zawodnicy mają zagwarantowany europejski poziom warunków treningowych. Do dyspozycji adepci mają:

 •      6 pełnowymiarowych boisk trawiastych,
 •      hale sportowe, siłownie, boiska funkcjonalne i płyta główna stadionu miejskiego.

W SMS Opalenica łączymy sport z edukacją! Piłkarze prowadzą naukę w Zespole Szkół w Opalenicy, jednocześnie mają okazję na harmonijny, sportowy rozwój. Plan lekcji i harmonogram treningów konstruowany jest tak, aby adept szkoły miał czas na naukę oraz sportowe aktywności. Dużym atutem jest możliwość zakwaterowania w bursie, pod całodobowym monitoringiem kadry trenerskiej. Obecnie w Opalenicy powstaje nowoczesny internat, o czym możesz przeczytać w tym artykule.

Czytaj więcej o projekcie

Szkolenie młodzieży to stwarzanie jak najlepszych warunków dla zawodników. Najlepsze jednostki decydują o poziomie grupy, pozostali poprzez rywalizację i chęć bycia na tym poziomie gonią tę grupę.

Profesjonalnym piłkarzem nie zostaje ktoś, kto jest wybitny w wieku 12 lat – owszem jest o krok przed innymi, ale przed nim jeszcze dużo pracy, by znaleźć się na szczycie - komentuje Trener Projektu SMS APR Opalenica Thomas Rozworski.

Projekt opiera się na rozbudowanej kadrze szkoleniowej w skład której wchodzą:

 • Trener
 •  Asystent trenera
 •  Trener przygotowania motorycznego
 •  Trener bramkarzy
 • Osteopata
 • Analityk

Kiedy i gdzie odbędą się testy?

Nabory do klas sportowych i drużyn Akademii rywalizujących w Centralnej Lidze Juniorów odbędą się  w Opalenicy na obiektach sportowych Hotelu Remes przy ul.Parkowej w dwóch terminach, 16 maja o godzinie 15:00 - test mecze oraz 6 czerwca o godzinie 15:00 testy sprawnościowe.

Główny nabór dotyczy rocznika 2008, natomiast uzupełniający skierowany jest do roczników 2007, 2006, 2005. Zapisy na nabory odbywają się telefonicznie.

Zapisy: 793 354 554

Nabory otwierają drzwi do profesjonalnego treningu. W Opalenicy uczymy świadomości gry, a przede wszystkim młody zawodnik poznaje swoje mocne i słabe strony. Dzięki temu podchodzimy do każdego adepta indywidualnie.

Dzięki wszelkim analizom możemy stworzyć ścieżkę kariery, która jest dostosowana do potrzeb zawodnika. Skupiamy się nad rozwojem danych elementów i możemy obserwować progres. SMS APR Opalenica gwarantuje realną szansę na rozwój piłkarski, uczestnictwo w najwyższych rozgrywkach młodzieżowych w Polsce. Najlepsi  zawodnicy biorą udział w zgrupowaniach młodzieżowej kadry polski oraz otrzymują zaproszenia na testy do czołowych akademii klubów z ekstraklasy co w następstwie w wielu przypadkach owocuje  transferami.Po 3 latach funkcjonowania Projektu możemy pochwalić się kilkudziesięcioma wychowankami którzy rozsiani w najlepszych klubach po  całej Polsce kontynuują kariery wkraczając do zawodowego piłkarstwa opowiada koordynator projektu Marcin Bazarnik.

Jakie przewagi gwarantuje SMS APR Opalenica?

 • Udział w Centralnej Lidze Juniorów,
 • prowadzenie analizy gry: analiza gry zespołu (raz w tygodniu), indywidualna (zawodnicy mają dostęp do materiałów video i zawsze mogą zapytać trenera o poszczególną sytuację) wyrywkowa treningów, analiza gry bramkarza (raz w tygodniu),
 • opieka medyczna klinki Rehasport oraz fizjoterapeuty,
 • połącznie wysokiego poziomu nauki z trenowaniem,
 • szansa rozwoju umiejętności zawodników na poziomie centralnym.

Dzięki odpowiedniej strukturze i organizacji rozwoju piłkarzy, nasze drużyny odnoszą sukcesy na każdym etapie szkolenia, a zawodnicy są powoływani do młodzieżowych Reprezentacji Polski i trafiają do uznanych klubów z Ekstraklasy. Weź udział w naborach i dołącz do drużyn Akademii!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl