Nabory 2023 – Budujemy formę

28-12-2022, 12:44 Nabory piłkarskie

Nowy Rok to idealny czas na rozpoczęcie nowych zajęć i aktywności. To czysta karta i możemy wystartować z jej wypełnianiem. W Akademii stawiamy na budowanie sportowej formy dla dzieci już od 3 roku życia. Treningi piłki nożnej mogą okazać się świetną odskocznią od komputera, a także motywacją do ruchu dziecka podczas zimowych dni. 

nabory noworoczne apr

Dlaczego zapisy na treningi Akademii są lepsze niż postanowienia noworoczne?

Na treningi Akademii Reissa mogą przyjść dzieci od 3 do 17 roku życia. Mają możliwość uczestniczenia w zajęciach raz lub dwa w tygodniu. To już pierwszy krok do budowania zdrowych nawyków u dziecka! Zajęcia piłkarskie stanowią ciekawe uzupełnienie do lekcji wf-u w szkole. Wykwalifikowana kadra trenerska Akademii dba nie tylko o rozwój sportowy, ale również psychiczny, aby dziecko mogło szlifować swoje mocne strony.

Jakie korzyści z treningów Akademii czerpie zawodnik?

Zapisując dziecko na treningi piłkarskie, masz zapewnione:

• 2 zapoznawcze treningi,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu. 

 
Oprócz powyższych zalet, w abonament treningów wpisuje się wiele pozytywów dla dziecka!

Przede wszystkim dziecko buduje swoją pewność siebie i samodzielność. Zawodnik musi dostosowywać się do zasad, które obowiązują podczas zajęć i zostały ustalone przez trenera, dzięki temu uczy się organizacji i punktualności. Dziecko kształci także swoją wytrzymałość i dobrą koordynację ruchową. Ma zapewnione odpowiednie ćwiczenia, które pozwalają podnosić umiejętności i zdobywać wyższy poziom na zajęciach. W dodatku dziecko buduje relacje z rówieśnikami. Treningi na lokalizacji to świetna okazja, żeby Twoja pociecha mogła poznać dzieci w swoim wieku, które podzielają sportową pasję.

Jak zapisać dziecko na treningi?

Przygodę z Akademią zaczynamy od 2 bezpłatnych, zapoznawczych treningów. Dzięki temu każdy zawodnik może zapoznać się z drużyną, ze sztabem trenerskim oraz z formą treningów. W Akademii przede wszystkim dbamy o to, aby trening był dostosowany do możliwości i grupy wiekowej zawodnika. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Wystarczy zarejestrować się w Panelu Rodzica, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i sposobu opłaty abonamentów.

 

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa i #ZbudujFormę!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl