Nabory 2022 – zagraj o formę w realu, nie w necie!

18-02-2022, 16:39 Nabory piłkarskie

Świat wirtualny wciąga każdego – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie bez przyczyny mówi się o social – media detoksie! Jednak nie jest to takie proste… Tym bardziej, że szkolne obowiązki często przenoszą najmłodszych do sieci, szczególnie w trybie nauki zdalnej. Wychowanie najmłodszych w dobie cyfryzacji stawia wymagająca zadania przed rodzicami! Z tej przyczyny Akademia Piłkarska Reissa nawołuje do zagrania o formę w realu, nie w necie! Jak to zrobić? Zapraszamy na nasze treningi, aby spróbować swoich sił podczas piłkarskich zajęć. Oficjalnie rozpoczynamy noworoczne nabory i czekamy na Twoją pociechę. Przeczytaj artykuł i zagraj z nami do jednej bramki.

noworoczne nabory Akademia Pilkarska Reissa

Czy wiesz, że 80% dzieci nie uprawia sportu?

Niski poziom aktywności to problem globalny. Przede wszystkim internet i nowe przyzwyczajenia związane z przeniesieniem rzeczywistości do sieci, spowodowały że dzieci coraz mniej się ruszają. Kolejne statystki mówią o tym, że:

  • Ponad 50% ośmiolatków spędza w weekendy co najmniej trzy godziny przed komputerem. Ponadto wzrasta poziom nadwagi, co przyczynia się do tego, że co dziesiąty drugoklasista ma nieprawidłowe ciśnienie,
  • W Polsce ponad 31% 8-latków cierpi na otyłość. Zatrważające jest to, że mniej niż 20 % dzieci uczestniczy w zorganizowanych zajęciach sportowych,
  • W porównaniu z ubiegłym rokiem czas przebywania online wydłużył się o 1-1,5 godziny dziennie. Warto zaznaczyć, że dzieci korzystają z internetu około 3-4 godzin. Co więcej im starsze dziecko, tym wskaźnik bycia online wzrasta!

Powyższe wyniki wskazują, że tendencja otyłości i długo godzinnego korzystania z internetu u dzieci wzrasta diametralnie.  To czas na budowaniu zdrowych nawyków u najmłodszego pokolenia. To jak, wchodzisz z nami do gry?

Dlaczego warto?

Nabory 2022 – Zagraj o formę w realu, nie w necie!

Odskocznią od siedzącego trybu życia mogą okazać się treningi w Akademii! Dzieci mają możliwość uczęszczania na zajęcia dwa lub raz w tygodniu. Taka forma aktywności przynosi wiele zalet i jest pierwszym krokiem do budowania zdrowych nawyków, które zaprocentują w przyszłości.

apr nabory

Decydując się na treningi w Akademii zyskujesz:

• 2 bezpłatne treningi,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Jak zapisać się na trening?

Akademia umożliwia 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi. Dzięki temu Twoje dziecko ma czas, aby przekonać się do formy treningów. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się w panelu Akademii w Panelu Rodzica, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów. Wszelkie informacje możesz uzyskać pod numerem telefon: +48 502 741 749 

Do zobaczenia na treningach!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group