Co oznacza *PRO?

Z myślą o dynamicznym rozwoju Akademia wydzieliła w ramach rozwoju zawodnika tzw. ścieżkę PRO, która obejmuje reprezentacje regionów, a także 3 ośrodki szkolenia powiązane z placówkami oświatowymi (SMS) oraz drużynę seniorów.

Poznaj szczegóły ścieżki kariery zawodnika Akademii!

*PRO oznacza profesjonalny, rozwojowy, optymalny, czyli trzy założenia, jakimi powinna cechować się ścieżka kariery zawodnika 

Pobierz pełną prezentację szkoleniową!

 

Nabory do SMS APR

Zdajemy sobie sprawę, że rozwój i jakość szkolenia młodych zawodników jest kluczowy do tego, aby w przyszłości mieli więcej perspektyw w karierze zawodowego sportowca.

Projekt SMS PRO zapewnia gwarancję wysokiej jakości i efektywności treningowej. W ofercie szkoleniowej Akademii znajdziesz ośrodki takie jak: SMS APR Poznań, SMS APR Opalenica, SMS APR Ślesin.  Aby dołączyć do wybranego projektu trzeba wziąć udział w testach sprawnościowych.

SMS APR POZNAŃ – projekt skierowany jest do wychowanków U-16 i U-17 ze ścieżki szkolenia uczęszczających do klasy sportowej w Liceum nr XII w Poznaniu oraz do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w Poznaniu

SMS APR OPALENICA - projekt skierowany jest dla zawodników w wieku od 15 roku życia

SMS APR ŚLESIN – projekt skierowany jest do zawodników klas 1 -8  

Reprezentacje Regionów *PRO

Drużyny regularnie biorą udział w Turnieju Regionów, turnieju FootballPro, w wielu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych oraz ligach wojewódzkich. 

Reprezentacje to unikatowa w Polsce koncpecja wprowadzenia na wyższy poziom treningu już od wieku 7 lat, dzięki treningom w grupie o zbliżonym i wysokim poziomie umiejętności oraz intensywnym przebiegu jednostki, a także wspólnej metodologii.

Wiodącą rolę odgrywają Reprezentacja Poznania oraz SMS APR Ślesin-Konin, które od kategorii U12 przygotowują zawodników do projektu SMS APR Opalenica - drużyn na najwyższym poziomie centralnym, grających w Centralnej Ligii Juniorów.

Szkoły Mistrzostwa Sportowego - APR *PRO - Ślesin, Opalenica, Poznań

Klasa sportowa to najlepsza droga i szansa na ścieżce piłkarskiej kariery oraz w przygotowaniu do dalszej edukacji. 

Szkoły reprezentują wysoki poziom nauczania realizując program zgodny z wytycznymi MEN i wykorzystują najnowsze technologie, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i sportowym oraz są nastawione na indywidualne podejście do uczniów z klas o profilu sportowym.

Cele projektów:

› Wychowanie dobrych i odpowiedzialnych ludzi

› Wszechstronny rozwój sportowy i intelektualny zawodników

› Wybranie optymalnej ścieżki kariery

› Promowanie zawodników do najlepszych klubów piłkarskich› w Polsc

› Rywalizacja z najlepszymi drużynami w kraju

› Rozgrywanie większej liczby minut podczas gier mistrzowskich i kontrolnych

› Wprowadzenie zawodników do piłki seniorskiej

› Połącznie wysokiego poziomu nauki z trenowaniem

Czytaj więcej o SMS APR Ślesin

Czytaj więcej o SMS APR Opalenica

Czytaj więcej o SMS APR Poznań

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"