Letnie obozy Akademii – co Cię czeka w tym sezonie?

07-03-2023, 13:23 Porady dla dziecka i rodzica

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, który dla wielu osób jest czasem wypoczynku i naładowania baterii. Jest to też doskonały czas na zaplanowanie wyjazdu lub zorganizowanego wypoczynku. Nasi zawodnicy od lat wykorzystują wakacyjny czas na rozwijanie swoich pasji i aktywności. Cieszymy się, że rodzice szukają nowych rozwiązań na zapewnienie dziecku wakacji pełnych atrakcji i wrażeń! Zachęcamy do zapoznania się z letnią ofertą obozów sportowych i tematycznych, na które Twoja pociecha może wybrać się wraz z kolegami lub rodzeństwem.

Aktywne obozy Akademii

Bogata oferta obozów sportowych

Obozy sportowe są rodzajem wyjazdów, na które rodzice dzieci najchętniej się decydują. Dlaczego? Przede wszystkim ważny jest rozwój osobisty malucha, a podczas wakacji najlepiej zadbać o to poprzez zajęcia sportowe. Dziecko jest w stanie wtedy poznać nie tylko ciekawe dyscypliny sportowe, rozwinąć swoje umiejętności, lecz także nabyć wielu cech, które mogą w przyszłości okazać się bardzo ważne (sport bardzo dobrze wpływa na organizację, poczucie własnej wartości, a także samodyscyplinę Twojej pociechy). Ponadto aktywne obozy to idealny okres, aby zawrzeć znajomości na długie lata.

Przygotowaliśmy dla Was przede wszystkim bogatą ofertę obozów piłkarskich, dzięki którym dziecko rozwinie swoje boiskowe umiejętności, a także nabędzie wielu cech potrzebnych w życiu poza boiskowym. Nie trzeba nikomu udowadniać, że piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin na świecie, a maluchy wręcz uwielbiają grać w tę dyscyplinę — przecież każdy marzy o tym, aby być jak Cristiano Ronaldo, Lionel Messi lub Kylian Mbappe.

Jeśli jednak Twoja pociecha nie marzy o tym, aby być profesjonalnym piłkarzem, to nic straconego. Przygotowaliśmy również serię obozów z cyklu „Active”. Tego typu wyjazdy są idealne dla nieco starszych dzieci, które przepełnione są energią. Obozy z cyklu „Active” zostały zaplanowane tak, aby każdy uczestnik mógł poczuć na własnej skórze, czym jest rywalizacja zgodnie z duchem fair play, a także, dlaczego warto zdecydować się na trenowanie innej dyscypliny sportowej niż piłka nożna.

Pierwsze turnusy obozów sportowych zaczynają się 25 czerwca.

Gdzie odbędą się obozy sportowe?

Obozy sportowe odbędą się w czterech lokalizacjach:

  • Sędzinko (województwo wielkopolskie),
  • Opalenica (województwo wielkopolskie),
  • Dolsk (województwo wielkopolskie).
  • Darłowo (województwo zachodniopomorskie).

Sprawdź terminarz obozów

Oferta obozów tematycznych

Jeśli Twoje dziecko chciałoby spędzić wakacyjny czas odkrywając nowe zainteresowania, to z pewnością znajdzie coś dla siebie! Przygotowaliśmy specjalną ofertę obozów tematycznych. Pierwszym z wyjazdów, na które warto zapisać swoje dziecko, jest kolonia Minecraft + Lego. Takie połączenie uwielbia każdy maluch. Gra ze stajni Mojang, a także duńskie zabawki bardzo dobrze pobudzają kreatywność oraz pozwalają Twojej pociesze połączyć pasję do gier wideo i klocków z aktywnością fizyczną. Takie obozy dedykowane są dla dziewczynek i chłopców w wieku od 7 do 15 lat.

W naszej ofercie znalazło się również coś dla najmłodszych dzieci. Obozy z serii „Adapt” są idealnymi wyjazdami na przetarcie szlaków. Kolonie dla maluchów nauczą uczestników jak radzić sobie ze stresem związanym z rozłąką z rodzicami, a także pozwolą „przełamać lody” w poznawaniu nowych kolegów. Co najważniejsze, jeśli Twoje dziecko nie poradzi sobie ze stresem i będzie chciało wrócić do domu, zwrócimy Ci pieniądze za wszystkie niewykorzystane dni!

Dla osób uwielbiających najnowsze trendy w internecie zaplanowaliśmy obóz TikTok połączony z elementami tanecznymi. Na tym wyjeździe dziecko rozwinie swoje umiejętności i nauczy się jak doskonale prowadzić swój profil na jednej z najpopularniejszych platform. Ponadto na uczestników czekają kreatywne warsztaty DIY.

Pierwsze turnusy obozów tematycznych startują już 23 lipca!

Obozy tematyczne 

Gdzie odbędą się obozy tematyczne?

Obozy tematyczne odbędą się w dwóch miejscowościach:

  • w Dolsku (województwo wielkopolskie),
  • w Sędzinku (województwo wielkopolskie).

​Czekamy na Was! Sprawdź ofertę i zapisz swoje dziecko już dzisiaj! Pełny wachlarz obozów znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"