Kobieca siła futbolu – nabory do APR Ladies!

30-03-2022, 16:21 Nabory piłkarskie

W świecie piłki nożnej kobiety coraz mocniej zaznaczają swoją obecność. Chcemy mówić głośno o sile kobiecego futbolu, a naszym celem szkoleniowym jest stwarzanie perspektyw piłkarskiego rozwoju dla dziewcząt. Dzielimy się pasją i pomagamy im realizować sportowe marzenia. Jeśli Twoja córka uwielbia grać w piłkę nożną to czas, aby spróbowała swoich sił w drużynach Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies. Ogłaszamy nabory do dziewczęcych drużyn i zapraszamy na 2 bezpłatne treningi.

Siła kobiecego futbolu

Czym jest Akademia Piłkarska Reissa Ladies?

To drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Rosnące zainteresowanie piłką wśród dziewczynek często zderza się z brakiem odpowiednich warunków do treningu. Stąd nasza oferta APR Ladies! Treningi dla dziewczynek to połączenie szkolenia piłkarskiego z dużą ilością świetnej zabawy, indywidualnym podejściem do każdej z zawodniczek oraz kompleksowym rozwojem dziewczynek w obszarze fizycznym oraz psychicznym.

Gdzie trenujemy?

Poznań – sprawdź harmonogram

Gostyń – sprawdź harmonogram

Wieleń – sprawdź harmonogram

Turek – sprawdź harmonogram

Szamotuły – sprawdź harmonogram

Akademia Piłkarska Reissa treningi piłki nożnej dla dziewczyn

Czym wyróżniają się treningi APR Ladies?

- wyłącznie dziewczęce grupy treningowe,

- 2 bezpłatne treningi,

- opieka profesjonalnej kadry trenerskiej,

- treningi na profesjonalnym sprzęcie piłkarskim,

- możliwość wyjazdu na obozy sportowe i liczne turnieje.

 

Przede wszystkim treningi dopasowane są do wieku oraz umiejętności piłkarskich dziewcząt. Trenujemy od 3 roku życia. Wykwalifikowana kadra trenerska rozumie specyfikę kobiecego futbolu i przekazuje dziewczynom zdobyte na boisku doświadczenie. Grupa dziewcząt ma możliwość wszechstronnego rozwoju i kompleksowej ścieżki kariery. APR Ladies powstało z myślą o dziewczynkach, nie tylko o tych które grają już w piłkę, ale także tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w futbolu. Podczas naszych zajęć panuje przyjazna, inspirująca i bezpieczna atmosfera. Grupa dziewcząt ma możliwość wszechstronnego rozwoju oraz ma dostęp do kompleksowej ścieżki kariery.

APR LADIES

Czy Twoja córka trenuje już w naszej Akademii lub w innym klubie piłkarskim?

Istnieje możliwość łączenia treningów w drużynie z zajęciami APR Ladies. Projekt Ladies stanowi świetnie uzupełnienie dla treningów Twojej drużyny. Możesz jednocześnie grać w dwóch zespołach. Jeśli Twoja córka gra w klubie piłkarskim i chce dołączyć do APR Ladies, nic nie stoi na przeszkodzie.

Jak zapisać się na treningi APR Ladies?

Kliknij tutaj, aby przejść do panelu rejestracyjnego. Następnie w kategorii "wybieram zajęcia w lokalizacji...", zaznacz miejscowość treningów z dopiskiem "Ladies (dziewczynki)". 

Więcej informacji o drużynach APR Ladies można uzyskać pod numerem telefonu: 502 741 749 lub a.wrobel@akademiareissa.pl

Niech siła kobiecego futbolu będzie z Tobą!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group