Jeszcze bliżej celu – nabory do dodatkowych treningów piłkarskich

24-03-2022, 09:32 Nabory piłkarskie

Marzeniem młodego piłkarza jest osiągnięcie sukcesów sportowych na najwyższym poziomie. Dzięki dodatkowym treningom piłkarskim Akademii adepci odnoszą szybsze rezultaty i piłkarskie postępy, a w konsekwencji piłkarskie spełnienie! Właśnie trwają nabory do grup treningowych! Zapisz się na bezpłatny trening i rozwiń piłkarskie skrzydła!

Wiosenne nabory treningów indywidualnych Akademia Piłkarska Reissa

Na czym polegają dodatkowe treningi piłkarskie?

Dodatkowe treningi piłkarskie Akademii są opracowane na podstawie metodologii Indywidualnych Fundamentów Gry, która ma na celu nauczanie i doskonalenia umiejętności piłkarskich dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat. Zajęcia bazują na trzech elementach: 

- indywidualnych ćwiczeniach zawodnika poprawiających jego sprawność ogólną i zapobiegających urazom,

 - ćwiczeniach kształtujących fundamenty takie jak szybkość, podania i przyjęcia piłki,

- gry 1na1 i końcowej, która łączy sobie wszystkie elementy wykonywane podczas treningu.

Podczas treningów młody zawodnik uczy się prawidłowych zachowań taktycznych, motorycznych i technicznych (odpowiedniego ustawiania się na boisku). Poprzez zadawanie właściwych pytań, trener skłania dziecko do szukania najlepszego rozwiązania w konkretnej sytuacji podczas gry, dzięki temu piłkarz szybciej uczy się właściwej techniki gry i lepiej zapamiętuje konkretne działania.

Trening to nie wszystko!

Na sukces piłkarski nie tylko składa się regularny trening, ale również rozwój psychiczny i mentalny. Sportowiec wymaga kompleksowego rozwoju na wielu płaszczyznach, dlatego

Podczas dodatkowych zajęć piłkarskich Akademii dbamy o szkolenie młodych piłkarzy w kilku obszarach. Oprócz indywidualnych treningów piłkarskich w drużynach odbywają się również zajęcia dodatkowe, w ramach których realizowane są spotkania ze specjalistami i zajęcia ogólnorozwojowe. Zawodnicy uczestniczą w spotkaniach z fizjoterapeutą, podczas których skupiają się na ćwiczeniach prewencyjnych, które mają na celu wyeliminowanie ewentualnych urazów. Dzieci odbywają także spotkania z psychologiem sportowym, podczas których poznają wskazówki i zalecenia, jak radzić sobie z presją oraz stresem np. przed meczem. Natomiast o nawykach żywieniowych zawodnicy rozmawiają podczas warsztatów z dietetykiem.

Gdzie odbywają się dodatkowe treningi piłkarskie Akademii?

– Baranowo

– Gorzów Wielkopolski

– Jarocin

– Kalisz

– Leszno

– Poznań Dębiec

Poznań Strzeszyn – Podolany

– Szczepankowo/Tulce

– Trzcianka

- Gostyń

(tworzymy nową lokalizację, jeśli jesteś zainteresowany - zadzwoń: +48 519 840 775)

 

Szczegóły na temat indywidualnych treningów piłkarskich znajdziesz tutaj.

Jak zapisać się na trening?

Wybierz z listy lokalizację treningów, które Cię interesują, a następnie po przejściu do panelu rejestracyjnego, w kategorii „wybieram zajęcia w lokalizacji..”, zaznacz miejscowość treningów z dopiskiem „treningi indywidualne”.

W razie wszelkich problemów, można skontaktować się z koordynatorem projektu:

+48 519 840 775 , p.radecki@akademiareissa.pl

Sprawdź terminy i lokalizacje treningów i bądź jeszcze bliżej piłkarskiego sukcesu!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group