Jak spakować się na Reiss Cup

15-11-2021, 10:36 Porady dla dziecka i rodzica

Jak spakować się na Reiss Cup? Bidon schowany? Strój i zapasowa koszulka? Nie zapomnij o kanapce. Czy tym razem będziesz perfekcyjnie spakowany? Bez wątpienia turniej piłkarski to duże wydarzenie dla dziecka. Jednak pierwszym krokiem do udanego turnieju jest odpowiednie przygotowanie malca na futbolowe wydarzenie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co spakować na Reiss Cup!

Bez wątpienia komplet meczowy, dres i obuwie to piłkarski must – have. Z myślą o Twoim malcu przygotowaliśmy pakiety, które ułatwią przygotowanie do turnieju. Sprawdź turniejowe pakiety i poznaj turniejowy niezbędnik Twojego dziecka.

1.Komplet meczowy

Zdecydowanie komplet meczowy gra pierwsze skrzypce. Możesz go kupić w zestawie z butami, torbą i dresem. Na turnieju Reiss Cup preferowany jest pierwszy zestaw, czyli pomarańczowy. W skład kompletu wchodzi koszulka, spodenki i getry. Nic nie stoi na przeszkodzie aby spersonalizować zestaw. Tym bardziej, że kupując komplet meczowy nadruk zyskujemy gratis!

2. Komplet dresowy

Dresy przydadzą się w drodze na turniej oraz będą trzymać odpowiednią temperaturę ciała pomiędzy meczami lub w przerwach. Komplet dresowy dostępny jest w pakiecie z zestawem meczowym i butami. Przeróżne kombinacje dresowe możesz znaleźć w zestawach promocyjnych sklepu Akademii.

Sprawdź zestawy promocyjne

3. Obuwie

Turnieje Reiss Cup odbywają się na hali. Z tej przyczyny zawodnicy potrzebują odpowiedniego obuwia. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się halówki. Dostępne modele znajdziesz w sklepie FootballPro. Istnieje możliwość zakupu w pakietach.

Sprawdź ofertę obuwia

4. Plecak lub torba

Wszystkie niezbędne rzeczy musimy przecież gdzieś spakować. Zarówno miłośnicy plecaków i toreb powinni być zadowoleni. Dodatkowo w pakietach możemy znaleźć słuchawki lub powerbank.

5. Coś na ząb!

Podczas turnieju można zgłodnieć. Dlatego też warto przygotować przekąskę i mieć zapas wody. Sklep Akademii pomyślał również o turniejowych głodomorach!

Sprawdź turniejowe pakiety

Oferta dedykowana na Turniej Reiss Cup ułatwia przygotowanie do turnieju oraz uzupełnia szafę sportowca. Mamy nadzieję, że dzięki zakupom w sklepie Akademii pakowanie będzie przyjemniejsze!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group