Gramy do jednej bramki razem z Renault Karlik

20-02-2023, 16:13

Firma Karlik oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Klubu Sportowego Akademia Piłkarska Reissa. Obie firmy będą współdziałać na rzecz popularyzacji zdrowego trybu życia i kształtowania sportowych charakterów wśród dzieci i młodzieży.

Partnerstwo będzie polegać na ścisłej współpracy podczas wydarzeń organizowanych przez Akademię, w tym także meczów, czy turniejów w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich.

– Cieszę się, że to właśnie firma Karlik została naszym partnerem. Cały czas się rozwijamy, a logistyka i transport stały się niezwykle ważne w naszej działalności. Nasz partner już nie raz pokazywał, że zależy mu na promocji sportu w regionie, a marka Renault globalnie związana jest z największymi sportowymi wydarzeniami – mówi Szymon Cejba, Dyrektor ds. Marketingu i Handlu Akademii.

W ramach współpracy rodziny zawodników naszego klubu będą mogły liczyć m.in. na dedykowane oferty sprzedaży czy atrakcyjne promocje na usługi serwisowe. W celu ułatwienia komunikacji, firma Karlik wszystkim członkom naszego klubu, zarówno rodzicom, opiekunom, jak i pracownikom administracji, trenerom zapewnia kontakt z dedykowanym opiekunem.

Samochody marki Renault odpowiadają na wiele potrzeb w codziennym funkcjonowaniu pracowników Akademii, co zauważa Dyrektor marki Renault i Dacia w firmie Karlik Marcin Tyczyński:

Do Akademii Piłkarskiej Reissa uczęszczały moje dzieci i od zawsze wiedziałem, że tworzą ją osoby, które w pełni angażują się w każdy projekt. Wspólne działanie było jedynie kwestią czasu. Pomimo że firma Karlik na rynku funkcjonuje już od 35 lat to marka Renault w naszym portfolio jest zaledwie od trzech. Nowoczesność, młodość i sportowy charakter to jej mocne atuty i taka jest również Akademia Piłkarska Reissa. Niezwykle istotne jest dla nas to, że aktywnie działa na naszym lokalnym podwórku propagując sport wśród najmłodszych, szkoląc i wyłaniając piłkarskie talenty.

Poznając potrzeby Akademii wiedzieliśmy, że przede wszystkim potrzebują floty taniej w eksploatacji. Każdego dnia pokonują setki kilometrów, dlatego zaproponowaliśmy samochody z fabryczną instalacja gazową, które przy dzisiejszych wysokich cenach paliw, powodują, że koszt utrzymania floty jest odczuwalnie niższy.

Po drugie, marka Renault dysponuje szeroką gamą pojazdów. Dzięki czemu nasz Partner mógł zarówno wybierać spośród samochodów osobowych jak i dostawczych – jednym z nich jest 9-osobowe Renault Trafic, które potrafi zabrać jednocześnie komplet pasażerów, a gdy jest taka potrzeba, swobodnie przewieźć np. bramki na mecz czy inne większe przedmioty.

Po trzecie, nasze modele prezentują się po prostu dobrze, a wraz z oklejeniem Akademii sprawiają, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Renault to pojazdy o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzą się w domu, w biznesie i w sporcie.

W ramach rozpoczęcia naszej współpracy, przygotowaliśmy z naszym partnerem na powitanie specjalną ofertę dla rodziców dzieci trenujących w naszym klubie oraz pracowników. Oto ona:

Zamawiając dowolny nowy model Renault lub Dacia, kupujący otrzymuje 2 000 zł w prezencie na zakup akcesoriów. Oferta jest ważna do końca kwietnia.

Na wszelkie pytania odpowie opiekun Akademii:

Mateusz Łaski

Starszy Doradca Handlowy Renault Dacia Karlik

tel. 882 366 839

m.laski@karlik.poznan.pl

Odwiedź stronę internetową Renault Karlik.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl