Akademia w Gostyniu dopinguje Kolejorza.

03-04-2014, 11:34

Piątkowe (14.marca 2014r.) spotkanie Lecha Poznań z Podbeskidzie Bielsko-Biała przy
ul. Bułgarskiej zobaczyło ponad 18 tysięcy kibiców. Wśród licznie zgromadzonych sympatyków Kolejorza nie zabrakło także młodych, spragnionych sportowych emocji zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa z Gostynia.

 

- W ramach ścisłej współpracy Akademii Piłkarskiej Reissa z KKS Lech Poznań, każdy zawodnik wraz z całą rodziną może regularnie dopingować Kolejorza. Mamy wydzielony swój sektor na trybunach stadionu, a w trakcie trwania meczu zapewniamy opiekę nad dziećmi – opowiada Szymon Cejba, Menadżer Marketingu w Akademii.

 

 

Dzięki wspólnym wyjściom na mecze, zawodnicy Akademii mają okazję przeżyć wspaniałe emocje, poczuć na własnej skórze fanatyczną atmosferę, jaka panuje na stadionie, a także zapoznać się z zasadami obowiązującymi na tego typu widowiskach sportowych. Oglądanie meczu z trybun to również wspaniała okazja do nauki piłkarskich wartości, takich jak: szacunek do przeciwnej drużyny czy gra fair play.      

 

- Ja też tak zaczynałem chodząc na mecze Kolejorza wspólnie z tatą i dlatego teraz chce wychować moich następców nie tylko na piłkarzy, ale również na kibiców mojego ukochanego klubu. Niezmiernie się cieszę, że zawodnicy Akademii mają okazję aktywnie uczestniczyć w życiu Lecha już od najmłodszych lat i liczę na to, że ta magia kibicowania ogarnie kolejne pokolenia – mówi Piotr Reiss, patron Akademii.

 

Przypominamy - by skorzystać z darmowego wejścia na mecz Kolejorza należy posiadać Kartę Zawodnika Akademii.

W razie pytań, prosimy o kontakt – karta@akademiareissa.pl


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

609639483 r.twardy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"