Biznesowe spotkanie w samym sercu Poznania!

29-11-2018, 21:24 Podsumowania

W ubiegłym tygodniu, w znanej poznańskiej restauracji - Czerwone Sombrero, odbyło się integracyjne spotkanie partnerów naszego Klubu. Na miejscu pojawili się przedstawiciele: Rehasport, Drukarni CGS, Teatru Nowego w Poznaniu, Cube, Świata Odżywiania, Kiddy Island, Gruntkowskiego, CutCut i JKKS Kancelarii Radcy Prawnego.

Na początku meetingu, prelegent powitał wszystkie obecne firmy, po czym trzy z nich  zaprezentowały się ze swoimi prelekcjami. Zaczął Rehasport, który przygotował ciekawy wykład na temat wad postawy i sposobów, dzięki którym można uniknąć właśnie takich wad w swoim miejscu pracy. Następnie prezentację przygotował CGS na temat profilu działalności swojej firmy oraz możliwości zaawansowanych maszyn wykorzystywanych w ich przedsiębiorstwie. Na końcu, swój profil przedstawiło Kiddy Island, czyli edukacyjno-interaktywne sale zabaw dla dzieci.

Po zakończonych prelekcjach, wszyscy mieli możliwość skosztowania meksykańskich przystawek, które w między czasie pojawiły się na szwedzkim stole. Serwowano nachosy, panierowane ostre papryczki, tradycyjne sosy, sałatki.Następnie odbył się quiz z wiedzy sportowo-biznesowej, podczas którego firmy odpowiadały na przeróżne pytania z  właśnie tej tematyki

Zobacz pełną galerię spotkania

Zwycięzcą okazała się firma Gruntkowski, drugie miejsce zajęło CGS, a trzecie Świat Odżywiania. Po quizie, na dużym ekranie transmitowaliśmy mecz Polska-Portugalia, a restauracja Czerwone Sombrero przygotowała dania główne. Wśród potraw znalazły się m.in. grillowane kawałki wieprzowiny i kurczaka zapiekane z boczkiem, tortille kukurydziane faszerowane wołowiną, serwowane z sałatą i śmietaną i grillowana polędwiczka wieprzowa z salsą chimichurri.

W trakcie spotkania można też było zauważyć bardzo rozwiniętą integrację pomiędzy firmami, które wymieniały się spostrzeżeniami na różne tematy oraz wizytówkami w celu nawiązania nowej współpracy biznesowej.

Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś nawiązać z nami współpracę bizensową napisz: w.bielewicz@akademiareissa.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia stron internetowych naszych partnerów i do zapoznania się z ich ofertą:

Rehasport Clinic

Drukarnia CGS

Teatr Nowy Poznań

Cube

Świat Odżywiania 

Kiddy Island Poznań

Gruntkowski

CutCut

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl