To nie żart. Wracamy na boiska!

01-04-2019, 08:52 Rozwój Akademii

Wracamy na boiska! I nie, to nie jest primaaprilisowy żart, a najszczersza prawda. Przyszedł kwiecień, a to dobry czas, aby z hali przenieść się na świeże powietrze i poczuć się, nie tylko jak prawdziwy piłkarz, ale też i zadbać o zdrowie. Ruch na świeżym powietrzu bowiem pozytywnie wpływa na nasz organizm.

Po 5 miesiącach zawodnicy naszej Akademii wracają na boiska. Treningi pod dachem są fajne, ale te na świeżym powietrzu, to jest dopiero coś niesamowitego. Pozwalają na przeprowadzenie zajęć, które odzwierciedlają prawdziwe warunki meczowe. Słońce, upał, deszcz czy porywisty i lodowaty wiatr, tego wszystkiego można doświadczyć podczas treningów odbywających się na boiskach.

Oprócz tego gra na otwartej przestrzeni ma wiele innych zalet, np. zdrowotnych. Po pierwsze, narządy wewnętrzne są lepiej dotleniane, co zwiększa wydolność organizmu. Po drugie, poprawia samopoczucie. Bez wątpienia radość z trenowania na dworze jest dużo większa niż  na hali.

Jeśli Twoje dziecko nie chce zacząć trenować, a ty nie masz już pomysłu, jak je do tego przekonać, to koniecznie zajrzyj tutaj.

Jeśli jednak Twoja pociecha myśli o profesjonalnych treningach piłkarskich na świeżym powietrzu, to nie pozostaje Ci nic innego, jak zapisanie jej do naszej Akademii. Pamiętaj, że właśnie trwają wiosenne nabory, a Ty i Twoje dziecko możecie skorzystać z dwóch pierwszych darmowych treningów zapoznawczy. Zapraszamy!!

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem:

Zapisz się!!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group