WLLP - zawsze w grze!

16-09-2020, 09:24 Turnieje

W ubiegły weekend została rozegrana druga tura Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. W tym czasie zmierzyły się zespoły z grupy B2 (rocznik 2011-2010). Co wyróżnia WLLP na tle innych turniejów? Dowiedz się w dalszej części artykułu.

Przewagi WLLP

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to nasz własny system rozgrywek, który opracowaliśmy, po to by każdy zawodnik Akademii mógł czerpać radość z gry oraz zdobywać cenne doświadczenie na boisku. Przede wszystkim turniej dostosowany jest do grup wiekowych: 

                                                                          grupa A- 2014 i młodsi

                                                                          grupa B1 - 2013/2012

                                                                          grupa B2- 2011/2010

                                                                          grupa C - 2008/2009

 

Dzięki temu poziom rozgrywek jest wyrównany i każdy zawodnik ma zapewniony komfort gry. Ponadto drużyny mogą uczyć się wzajemnie od siebie i zdobywać nowe umiejętności. Zazwyczaj na wszelkiego rodzaju turnieje i zawody jedzie ścisła jedenastka oraz gracze rezerwowi. Wielkopolsko- Lubuska Liga Piłkarska nie przejęła tej zasady, wręcz przeciwnie wprowadziła własną regułę, która mówi o tym, że w turnieju nie obowiązuje selekcja. Jest to największa przewaga WLLP. Dlaczego? Brak selekcji zawodników jest równoznaczny z tym, że każdy gracz Akademii Piłkarskiej Reissa może wziąć udział w turnieju. Tym samym nie martwi się o to, czy ominą go sportowe emocje lub czy, zostanie pozbawiony szansy wykazania się na murawie. Dzięki temu, każdy gracz Akademii zostaje zauważony i może poczuć się doceniony. Brak ścisłego składu pozwala na budowanie zdrowego podejścia do sportu, wzmacnia więzi w zespole i pozwala na czerpanie radości i poczuciu spełnienia każdego młodego piłkarza lub piłkarki. Dzięki temu, że wszyscy mogą wziąć udział w Turnieju, zawodnicy umacniają zasadę gry fair-play w piłkę nożną i wspierają siebie nawzajem w rozgrywkach. Ponadto podczas turnieju panuje niezapomniana atmosfera, pełna prawdziwych emocji.

Kolejna dawka emocji

W następny weekend zostaną rozegrane kolejne mecze grupy A i B1. Warto wesprzeć naszych zawodników, kibicując im podczas zawodów. Zwracamy uwagę na zachowanie zasad ostrożności, zakładając maseczkę ochroną na twarz. Do zobaczenia na boisku!

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z koordynatorem: 508 670 302

Terminarz rozgrywek znajdziesz na stronie: http://bit.ly/21Ra2AL

Pamiętaj, że dla nas każdy gracz WLLP jest ważny!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group