WLLP trwa w najlepsze, pierwsze rozgrywki za nami!

24-06-2020, 13:08 Turnieje

W sobotę, 20 czerwca, powróciła Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska. Jest to turniej, którego nadrzędnym celem jest promowanie pięknej gry opartej o zasady fair play i umożliwienie wzięcia udziału każdemu chętnemu piłkarzowi i piłkarce bez względu na indywidualny poziom gry, wiek, czy staż treningowy. Pierwszy weekend po powrocie okazał się wielkim sukcesem, zobacz jak przebiegły rozgrywki grupy B1 w Puszczykowie!

Kolejny etap WLLP zostanie rozegrany 27 i 28 czerwca na kilkunastu boiskach, rozproszonych po całej Wielkopolsce, zatem każdy chętny zawodnik może stawić się na turnieju! W ciągu dwóch dni zmierzy się ze sobą kilkadziesiąt drużyn, które przez cały weekend będą się bawić, uczyć zasad fair play i integrować! Aby wyrównać szanse w poszczególnych meczach, rozgrywki odbędą się w czterech grupach wiekowych – A (2013 i młodsi), B1 (2011/2012), B2 (2010/2009) i C (2007/2008). W każdej grupie wielkość boiska i długość meczu będą dostosowane do możliwości zawodników. Grupy A i B1 rozegrają mecze towarzyskie, ucząc się zasad fair play, natomiast B2 oraz C zawalczą o mistrzostwo sezonu w swoim regionie.

Liga jest szansą na rewelacyjną zabawę nie tylko dla dzieci, ale i ich rodziców. Zapraszamy każdego opiekuna, chętnego wcielić się w rolę kibica! Na stronie WLLP można znaleźć prosty poradnik dla rodzica, określający co robić, aby wyciągnąć jak najwięcej radości z nadchodzących rozgrywek. W związku z obostrzeniami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia, prosimy Państwa o nie gromadzenie się w grupach i zachowanie dystansu 2 metrowego. Jeżeli liczba przebywających w miejscu rozgrywania turnieju przekroczy 150, będziemy zmuszeni prosić niektórych o opuszczenie terenu. Prosimy o wyrozumiałość.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group