Weekend pełen emocji - podsumowanie I cyklu Reiss Cup!

12-11-2020, 12:38 Turnieje

W ubiegły weekend na APR Arena Dębiec został rozegrany turniej Reiss Cup. W sobotę i niedzielę rywalizację podjęli zawodnicy z grup C i D. To był niesamowity pokaz piłkarskich talentów, a więcej szczegółów odnośnie przebiegu imprezy przeczytasz w tym artykule!

 

Reiss Cup, czyli dawka emocji na cały weekend!

Sobotnia rywalizacja

Sobotni turniej rozpoczął się z samego rana, a do rywalizacji przystąpiła grupa C. W pierwszej turze, w rozgrywkach Ligi Mistrzów wzięło udział osiem lokalizacji Akademii: Szamotuły, Poznań Wilda, Kórnik, Kalisz, Kościan, Murowana Goślina, Oborniki i Poznań Debięc. Spotkania odbyły się na wysokim poziomie, a klasę umiejętności piłkarskich pokazała drużyna Obornik, która wygrała pierwszą turę rozgrywek tego turnieju! Drugie miejsce na podium zajął zespół z Kalisza, a brązowy medal powędrował do Akademii Piłkarskiej Reissa z Poznań-Wilda. Pokaz prawdziwej piłkarskiej magii zapewnił Cezary Pruszkowski z Obornik, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju! Natomiast najlepszym bramkarzem tych rozgrywek został Julian Cano z Kalisza! Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom i doceniamy ich ogromne zaangażowanie!

Sobotnia, druga tura turnieju Reiss Cup, rozegrana w systemie Ligi Europy przyniosła wiele emocji, a każdy uczestnik pokazał ducha walki, dzięki temu każdy mecz był na wysokim poziomie. W grupie rywalizujących lokalizacji znalazło się 12 drużyn, a złoty medal w tej kategorii powędrował do Akademii Piłkarskiej Reissa z Pniew. Drugie miejsce zajęła drużyna z Poznania-Dębiec, a na trzeciej lokacie znalazło się Skórzewo. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Franciszek Skrętny, a bramkarski kunszt został doceniony u Oskara Ruszkowskiego.

Ostatnia, czyli trzecia tura turnieju Reiss Cup przyniosła wiele sportowych wrażeń! Siedem lokalizacji Akademii podjęło rękawice i rywalizowało o podium. W tej turze najlepszym zespołem okazało się Szczepankowo, drugie miejsce zajęło Lusówko - Tarnowo Podgórne, a trzecie Plewiska. Cieszymy się, że wszyscy zawodnicy byli zmotywowani i gotowi do walki w duchu fair-play. Nagrody indywidualne powędrowały do Piotra Siwczuka, który został uznany MVP tych rozgrywek, a najlepszym bramkarzem okazał się Dominik Tobolski.

Niedzielne zmagania zawodników

Niedzielny turniej został podzielony na dwie tury w systemie Ligi Mistrzów. Pierwszą z nich rozegrali zawodnicy grupy C, a w niej dziesięć lokalizacji Akademii. Podczas tych rozgrywek silnie rywalizowały ze sobą poznańskie drużyny z Areny i Piątkowa. Jednak lepszą okazała się reprezentacja z Poznań-Arena i to oni otrzymali złoty medal. Poznań – Piątkowo zajął drugie miejsce, a brązowy medal trafił do reprezentacji z Kępna. MVP tej tury został Veremi Wladyslav, a najlepszym bramkarzem okazał się Aleksander Majchrowski.

W drugiej turze murawę przejęła grupa D, w której do rywalizacji przystąpiło 12 lokalizacji Akademii. Rozgrywki budziły wiele emocji wśród zawodników, a każde spotkanie przynosiło ogrom satysfakcji. Najlepszą drużyną w tej kategorii okazało się Kępno, drugie miejsce zajęła ekipa z Kościana, a brązowy medal powędrował do Brzezin. Wśród zawodników  został wyróżniony Mateusz Skrzypczak, a najlepszym bramkarzem okazał się Kamil Szymczak.

Turniej Reiss Cup to niesamowity czas dla naszych zawodników. Cieszymy się, że w ubiegły weekend mogliśmy cieszyć się pięknym futbolem naszych adeptów. Doceniamy każdy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla wszystkich lokalizacji, które wzięły udział w sportowych zmaganiach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group