Wakacyjny półmetek za nami! Zobacz jak bawiliśmy się na obozach

25-07-2019, 14:39 Podsumowania

Jak co roku Akademia Piłkarska Reissa we współpracy z firmą SportujMy organizuje niezapomniane obozy dla dzieci w każdym wieku. To świetna okazja aby poznać nowych przyjaciół, spędzić aktywnie wolny czas i co najważniejsze - dobrze się bawić! Jak do tej pory wyglądały wyjazdy naszych obozowiczów? 

Z turnusami ruszyliśmy wcześnie, już prawie 2 miesiące temu wystartowały nasze pierwsze obozy i półkolonie. Zaoferowaliśmy różnorodne profile naszych wycieczek, które mieszczą się w obiektach świetnie przystosowanych do wymagań rodzica i dziecka. Naszą sztandarową lokalizacją stał się Dworek Matecznik w Sędzinku. Ten nowo powstały obiekt zachwycił obozowiczów ilością atrakcji. Nasza Akademia dociera także do innych wyjątkowych miejsc w obszarze województwa wielkopolskiego takich jak Dolsk czy Darłowo

Wierzymy, że każdy z uczestników naszych obozów ma inne zainteresowanie i chce doznać czegoś wyjątkowego, indywidualnie dostosowanego do niego. Dlatego też oprócz naszych klasycznych piłkarskich turnusów SportujMy oferuje takie profile jak Minecraft, Survival czy Active. Gwarantuje to niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Obozowicze sami potwierdzają, że z chęcią powrócą za rok aby ponownie spotkać się z przyjaciółmi.

Nie oznacza to jednak końca wakacyjnych przygód z Akademią Piłkarską Reissa! Dopóki nasi zawodnicy mają wolne od szkoły, tak też będą trwały nasze turnusy. Wszystkie potrzebne informacje o zbliżających się terminach znajdziecie pod linkami:

obozy.akademiareissa.pl oraz sportujmy.pl

Jeśli do tej pory nie przekonaliście się jeszcze do letniej frajdy, zapraszamy do obejrzenia filmików nagranych podczas naszych niesamowitych obozów. Dowiecie się w nich jak wyglądają obiekty, w których wypoczywają obozowicze czy też zobaczycie niektóre z naszych licznych zabaw i atrakcji.

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group