Tuż za podium! Udana runda CLJ w wykonaniu Akademii!

22-11-2019, 13:01 Sukcesy Akademii

W ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 gr. B, Reprezentacja Akademii Piłkarskiej Reissa 2003 wygrała z Pogonią Szczecin 3:2 i zakończyła jesienne zmagania na 4 miejscu w tabeli!

- Wszystko rozpoczęło się rok temu, kiedy z Reprezentacją Akademii Piłkarską Reissa 2002, jako pierwszy zespół w historii Akademii, awansowaliśmy do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Po bardzo dobrej rundzie wiosennej i pewnym utrzymaniu drużyny, w sezonie 2019/20 grę w tych prestiżowych rozgrywkach kontynuowała reprezentacja Akademii Piłkarskiej Reissa 2003. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, wielokrotnie byliśmy skreślani, ale w obu przypadkach pokazaliśmy, że ciężka praca, odpowiedni dobór środków treningowych, właściwe podejście mentalne i determinacja przynoszą efekty w postaci wyników sportowych i rozwoju zawodników. Mecz z Pogonią Szczecin w którym zagraliśmy bardzo dobrze i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo jest ukoronowaniem naszej pracy od 8 lipca. Natomiast nie mamy zamiaru spoczywać na laurach i już 18.11.2019 rozpoczęliśmy przygotowania do rundy wiosennej - podkreśla trener Maciej Palka. 

Ponadto w jesiennych zmaganiach Reprezentacja Akademii Piłkarskiej Reissa 2002 została zwycięzcą w swojej grupie w I Lidze Wojewódzkiej Juniora Starszego A1! Podopieczni trenera Piotra Przewoźnego odnotowali w tym sezonie 9 zwycięstw i 1 porażkę, co pozwoliło im się uplasować na pierwszym miejscu w tabeli. Następnie drużynę czekały mecze barażowe o awans do Ligi Makroregionalnej U-19 (uznane zaplecze Centralnej Ligi Juniorów) z drużyną Polonii Leszno. W obu spotkania lepsza okazała się reprezentacja Akademii Piłkarskiej Reissa 2002 wygrywając w dwumeczu 4:2.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group