Turniej THE BIG 6 Jarocin czyli rywalizacja topowych Akademii w Polsce

14-09-2018, 13:48 Turnieje

   Już jutro padnie pierwszy gwizdek na boiskach JarocinSPORT, kiedy to dojdzie do piłkarskiej batalii pomiędzy młodymi adeptami futbolu z najbardziej znanych szkółek piłkarskich w kraju.

   Pomysł na organizację turnieju przez struktury Akademii Piłkarskiej Reissa, przy wsparciu Miasta Jarocin, narodził się z czysto piłkarskich względów. Reprezentacja naszego Klubu w roczniku 2004 wielokrotnie rywalizował w meczach kontrolnych z topowymi zespołami takimi jaki: Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin. Nasi zawodnicy byli również zapraszani na testy do tych klubów. Stąd pojawiła się szansa aby stać się organizatorem, a zarazem jednym z uczestników tak prestiżowego turnieju

   Big 6, czyli formuła Turnieju, pozwala na częstszą rywalizację między sobą najlepszych Akademii w kraju! Istotne jest również, że zasady potyczek nie zakładają klasyfikacji końcowej, wszystko po to, aby trenerzy mogli potraktować turniej typowo szkoleniowo, bez presji na wynik. To jedna z przewag Akademii Piłkarskiej Reissa nad innymi klubami, dzięki której skupiamy się na indywidualnym rozwoju zawodników i każdy młody piłkarz ma szansę na pokazanie swoich umiejętności na murawie.

 

   Liczymy na pełną emocji rywalizację! Warto zaznaczyć, że turniej jest ogromną szansą na promocję zawodników, a co za tym idzie - oknem wystawowym na świat! Z nieoficjalnych informacji wynika, że sobotnie gry mają obserwować trenerzy najmłodszych roczników Reprezentacji Polski, a także wielu scoutów czołowych klubów!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group