Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Kolejne sukcesy Akademii w Szczecinku!

10-12-2015 | Godzina 11:30

Po wygranej rundzie jesiennej w Lidze Orlika, przyszedł czas na kolejne zwycięstwa!

 

foto

 

Akademia Piłkarska Reissa w Szczecinku okazała się najlepsza w koszalińskiej Lidze Młodzik D1, w której występują 12-latkowie. Uważa się ją za najsilniejszą ligę w regionie w tej kategorii wiekowej. Składa się z 10 zespołów (m.in. Kotwica Kołobrzeg czy Gwardia Koszalin), a kluby wystawiają 2 drużyny – tzw. Młodzika Starszego (2003 r.) i Młodzika Młodszego (2004 r.).

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem odnośnie podopiecznych Grzegorza Bergera w serwisie Temat Szczeciniecki.

 

Ponadto, zawodnicy naszego klubu urodzeni w 2004 roku zajęli 2. miejsce na turnieju w Dźwirzynie, który odbył się 6 grudnia. Finałowy mecz rozstrzygnął się dopiero w rzutach karnych, w których lepsi okazali się piłkarze Kotwicy Kołobrzeg I.

Najlepszym obrońcą turnieju został Miłosz Kurzydłowski z Akademii Piłkarskiej Reissa w Szczecinku. Serdecznie gratulujemy Miłoszowi oraz całej drużynie!

 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Kotwica Kołobrzeg I

2. Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek

3. Bałtyk Koszalin

4. AP Błękitni Stargard Szczeciński

5. AP Kotwica 2005 Kołobrzeg

6. AP Kotwica Kołobrzeg II

7. Gwardia Koszalin

8. UKS Unia Białogard

Wróć do listy