Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Drużyna ze Szczecinka mistrzem Ligi KOZPN Orlik

10-11-2015 | Godzina 11:35

Niezmiernie miło nam poinformować, iż piłkarze Akademii trenujący na co dzień w Szczecinku, zdecydowanie wygrali Ligę KOZPN w rundzie jesiennej (Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej) w grupie wiekowej Orlik!

 Na uwagę zasługuje fakt, iż zawodnicy reprezentujący nasz klub są młodsi niż rywale, z którymi mieli okazji mierzyć się na boiskach. W dwudziestu spotkaniach młodzi adepci futbolu z drużyny Akademia Piłkarska Reissa I Szczecinek zdobyli aż 54 punkty, strzelając przy tym 73 bramki, a tracąc jedynie 12. Oprócz największej ilości zdobytych punktów, piłkarze mogą pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym spośród wszystkich ekip!Warto dodać, że w spośród 9 drużyn biorących udział w rozgrywkach, aż 5 z nich składała się z dzieci, które trenują w Akademii. Nie mamy wątpliwości gdzie wychowują się przyszli reprezentanci naszego kraju!

Wróć do listy