Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

W ramach Akademii Reksia w przedszkolach partnerskich organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3. do 6. roku życia rozwijające koordynacje, postrzeganie, czucie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy.

Partnerem merytorycznym projektu jest największa szkółka piłkarska w Polsce - Akademia Piłkarska Reissa. Zapewnia ona najwyższy poziom zajęć dzięki doświadczonej, specjalnie przeszkolonej kadrze oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu.

 

zajęcia dla dzieci w przedszkolu

 

Akademia Reksia – Sportowe Przedszkola to: 

 

  • Edukacja przez sport, dbanie o wszechstronny rozwój dzieci poprzez ćwiczenia sportowe, przekazywanie podstawowej wiedzy teoretycznej o sporcie, promowanie zdrowego stylu życia.
  • Doświadczona i profesjonalna kadra trenerska, którą stanowią licencjonowani trenerzy po zagranicznych stażach, wykształceni w kierunku pedagogicznym charakteryzujący się doskonałym podejściem do dzieci, potrafiący doskonale mobilizować uczestników do zabawy wywołując uśmiechy na twarzach.
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka, dzięki konsultacjom z trenerami.
  • 45 minutowe spotkania raz w tygodniu, dzieci z uśmiechem na twarzach, uczestniczą w grach i zabawach ruchowych jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię.
  • Dodatkowe atrakcje, takie jak np. spotkania ze znanymi osobistościami świata sportu, konkursy, nagrody i wiele innych.
  • Opieka medyczna, współpraca z Akademią Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Wielkopolską Przychodnią Sportowo-Lekarską i Kliniką Rehasport.
  • Organizacja wspólnych wyjść na mecze Lecha Poznań.

 

Przejdź na stronę Akademii Reksia