Restauracja Sarbinowska zaprasza zawodników Akademii

14-08-2019, 13:48

Akademia Piłkarska Reissa współpracuje z Restauracją Sarbinowska. To nowe miejsce na mapie Poznania wyróznia się rewelacyjną strefą dla dzieci, jest więc idealnym rozwiązaniem na rodzinny obiad. Ale Sarbinowska to także znacznie więcej. Przedstawiamy parę zdań od naszego Partnera na temat ich bogatej działalności.

RESTAURACJA SARBINOWSKA (Obodrzycka 63 w Poznaniu) to miejsce powstałe z połączenia pasji do gotowania oraz sztuki i muzyki. Kuchnia w nowoczesnej odsłonie inspirowana jest smakiem tradycji polskiej i śródziemnomorskiej. Menu Sarbinowskiej zmienia się wraz z porą roku oferując autorskie propozycje dań, które rozbudzają zmysły każdego smakosza.

Wysublimowany smak, dbałość o detale nie tylko kulinarne są wizytówką Sarbinowskiej- miejsca gdzie można obcować z muzyką, sztuką i dobrym smakiem. Restauracja organizuje liczne koncerty krajowych oraz światowych gwiazd muzyki na Letniej Scenie Sarbinowska zlokalizowanej w zielonym ogródku restauracji.

Sarbinowska to nie tylko idealne miejsce na spotkania indywidualne i rodzinne, ale przede wszystkim to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, eventów, imprez integracyjnych. Restauracja udostępnia klientowi biznesowemu salkę szkoleniowo-konferencyjną wyposażoną w niezbędny sprzęt oraz organizując duże eventy firmowe całą salę restauracyjną, która posiada nowoczesny system nagłośniający, multimedialny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości Sarbinowska od jesieni również będzie oferować bazę noclegową z ekskluzywnymi apartamentami Willa Sarbinowska stanowiąc całkowity pakiet dopasowany do potrzeb i oczekiwań Gościa.

Sarbinowska to wyjątkowe miejsce z zieloną przestrzenią, której wykorzystanie zależy tylko od Ciebie.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group