Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Facebook

Tu futbol staje się pasją!

Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

Piłka pomarańczowa APR 5

89zł
Do sklepu

"Dlaczego Akademia Piłkarska Reissa to najlepsze miejsce dla rozwoju dziecka? Zarówno prawidłowe odżywianie jak i aktywność fizyczna są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu - zapewnia prawidłową homeostazę. Piłka nożna jest sportem, który aktywuje większość grup mięśni - przez co gwarantuje dziecku prawidłowy rozwój . Akademii Piłkarska Reissa to lider wśród szkółek piłkarskich w naszym kraju, który zapewnia nie tylko najwyższy poziom profesjonalizmu, ale przede wszystkim liczne godziny świetnej zabawy spędzonej na treningach, meczach czy turniejach.  Zrób dziecku różnicę i zapewni mu prawidłowy rozwój! Moim zdaniem to najlepsze miejsce rozpoczęcia przygody ze sportem".

Stanisław Rydzewski, Ambasador Akademii Piłkarskiej Reissa

"Akademia Piłkarska Reissa to doskonałe miejsce, aby dziecko rozpoczęło swoją przygodę ze sportem. Trening piłki nożnej umożliwia rozwój psychofizyczny dziecka, a zajęcia w grupie pozytywnie wpływają na umiejętność współpracy i nawiązywania relacji społecznych. Udział w rywalizacji z rówieśnikami sprawia, że od najmłodszych lat kształtowana jest zdolność podejmowania wyzwań i pokonywania trudności. Trenerzy i zespół specjalistów z Akademii Piłkarskiej Reissa dbają o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, prezentując indywidualne i kompleksowe podejście do każdego zawodnika. Sport dla dziecka to przede wszystkim świetna zabawa i mnóstwo pozytywnych emocji, a wybór Akademii Piłkarskiej Reissa to gwarancja, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Nowak, olimpijski psycholog sportu

"To bardzo fajne piłkarskie przedsięwzięcie. Popieram to, że Akademia stara się zaszczepić sportowego ducha już u tak małych dzieci - to niesamowite, że w treningach biorą udział nawet 4-latkowie! Kiedyś to było niemożliwe. Co więcej - wśród zawodników są także dziewczynki. Cieszę się, że klub rozwija się, a zawodnicy robią wyraźne postępy. Dzięki Akademii Wielkopolskę ogarnęło prawdziwe piłkarskie szaleństwo".

Mateusz Możdżeń

"Wspieram działania Akademii Piłkarskiej Reissa przede wszystkim za to, że zachęcają do gry na boiskach, a nie na ekranie komputera. Oprócz umiejętności piłkarskich, Akademia stara się kształtować także charakter i pozytywne podejście do życia oraz futbolu. Na każdym treningu dzieci nie tylko poznają podstawowe elementy piłki nożnej, ale też uczą się współpracy, systematyczności i zdrowej rywalizacji".

Łukasz Trałka

"Bardzo kibicuję klubowi Akademia Reissa. Widzę duże zaangażowanie Piotra. Jestem podobnie jak Rejsik wychowankiem Lecha i wierzę, że nasi następcy będą robili szybko postępy, a dzięki współpracy z Kolejorzem trafią w przyszłości na Bułgarską. Akademię stworzyli młodzi ludzie, którzy sami kochają grać w piłkę, a teraz pragną tą miłością zarażać nasze najmłodsze pokolenia. Brawo, trzymam kciuki za dalszy rozwój Akademii i jej wszystkich zawodników."

Bartosz Ślusarski