Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Stanisław Rydzewski, Ambasador Akademii Piłkarskiej Reissa

- Dlaczego Akademia Piłkarska Reissa to najlepsze miejsce dla rozwoju dziecka? Zarówno prawidłowe odżywianie jak i aktywność fizyczna są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu - zapewnia prawidłową homeostazę. Piłka nożna jest sportem, który aktywuje większość grup mięśni - przez co gwarantuje dziecku prawidłowy rozwój . Akademii Piłkarska Reissa to lider wśród szkółek piłkarskich w naszym kraju, który zapewnia nie tylko najwyższy poziom profesjonalizmu, ale przede wszystkim liczne godziny świetnej zabawy spędzonej na treningach, meczach czy turniejach.  Zrób dziecku różnicę i zapewni mu prawidłowy rozwój! Moim zdaniem to najlepsze miejsce rozpoczęcia przygody ze sportem.

 

Martyna Nowak, olimpijski psycholog sportu

- Akademia Piłkarska Reissa to doskonałe miejsce, aby dziecko rozpoczęło swoją przygodę ze sportem. Trening piłki nożnej umożliwia rozwój psychofizyczny dziecka, a zajęcia w grupie pozytywnie wpływają na umiejętność współpracy i nawiązywania relacji społecznych. Udział w rywalizacji z rówieśnikami sprawia, że od najmłodszych lat kształtowana jest zdolność podejmowania wyzwań i pokonywania trudności. Trenerzy i zespół specjalistów z Akademii Piłkarskiej Reissa dbają o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, prezentując indywidualne i kompleksowe podejście do każdego zawodnika. Sport dla dziecka to przede wszystkim świetna zabawa i mnóstwo pozytywnych emocji, a wybór Akademii Piłkarskiej Reissa to gwarancja, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach. Zdecydowanie polecam!

 

 

Mateusz Możdżeń

- To bardzo fajne piłkarskie przedsięwzięcie. Popieram to, że Akademia stara się zaszczepić sportowego ducha już u tak małych dzieci - to niesamowite, że w treningach biorą udział nawet 4-latkowie! Kiedyś to było niemożliwe. Co więcej - wśród zawodników są także dziewczynki. Cieszę się, że klub rozwija się, a zawodnicy robią wyraźne postępy. Dzięki Akademii Wielkopolskę ogarnęło prawdziwe piłkarskie szaleństwo.

 

 

Łukasz Trałka

- Wspieram działania Akademii Piłkarskiej Reissa przede wszystkim za to, że zachęcają do gry na boiskach, a nie na ekranie komputera. Oprócz umiejętności piłkarskich, Akademia stara się kształtować także charakter i pozytywne podejście do życia oraz futbolu. Na każdym treningu dzieci nie tylko poznają podstawowe elementy piłki nożnej, ale też uczą się współpracy, systematyczności i zdrowej rywalizacji.

 

 

Bartosz Ślusarski 

- Bardzo kibicuję klubowi Akademia Reissa. Widzę duże zaangażowanie Piotra. Jestem podobnie jak Rejsik wychowankiem Lecha i wierzę, że nasi następcy będą robili szybko postępy, a dzięki współpracy z Kolejorzem trafią w przyszłości na Bułgarską. Akademię stworzyli młodzi ludzie, którzy sami kochają grać w piłkę, a teraz pragną tą miłością zarażać nasze najmłodsze pokolenia. Brawo, trzymam kciuki za dalszy rozwój Akademii i jej wszystkich zawodników.