Reiss Cup 2014 w Jarocinie i Strzałkowie – czas na piłkarskie emocje!

19-11-2014, 14:26

Akademia Piłkarska Reissa – klub sportowy dla dzieci od 4. roku życia oraz Fundacja Piotra Reissa serdecznie zapraszają na kolejną edycję rozgrywek Reiss Cup, w których wezmą udział młodzi zawodnicy z całej Wielkopolski, grający na co dzień w barwach Akademii. Tegoroczne turnieje odbędą się w aż 10 miejscowościach. Pierwsze rozgrywki już 22. listopada w Jarocinie oraz 23. listopada w Strzałkowie. „To będzie piłkarskie święto całej Akademii!” – podkreślają organizatorzy.

 

Turniej Reiss Cup na stałe wpisał się w kalendarz największych imprez sportowych organizowanych w Wielkopolsce. W najbliższy weekend weźmie udział ponad 500 dzieci z całej Wielkopolski, m.in. z Gniezna, Krotoszyna, Pleszewa, Września, Słupcy, Jarocina oraz Konina. Na małych adeptów piłki nożnej czeka duża dawka sportowych emocji i zdrowej rywalizacji.

- Przed nami wielkie piłkarskie święto zawodników Akademii. W rozgrywkach w Jarocinie wezmą udział nasi podopieczni urodzeni w 2003 i 2002 w roku, natomiast w Strzałkowie dzieci z rocznika 2004-2007. Wspólnie z zawodnikami Akademii chcielibyśmy stworzyć gorącą atmosferę oraz zapewnić wspaniałą zabawę wszystkim przybyłym kibicom - mówi Prezes Zarządu Akademii, Piotr Matecki.

 

 

Rozgrywane co roku zawody mają za zadanie podnieść piłkarskie umiejętności młodych zawodników oraz zapoznać ich z zasadami i zachowaniami obowiązującymi na boisku. Dla trenerów jest to natomiast dobra okazja do ocenienia postępów, jakie zrobili w ostatnim czasie podopieczni Akademii.

- Turnieje to ważny element piłkarskiego szkolenia i stanowi uzupełnienie standardowych treningów. Zawody organizujemy według własnego schematu, dzięki czemu każdy zawodnik gra jak najwięcej. Udział w rozgrywkach uczy zdrowej rywalizacji, współpracy, zasad gry fair play, a także jest dobrą okazją do wykorzystania w praktyce umiejętności nabytych podczas treningu - mówi Dyrektor ds. Sportu, Marek Pawłowski.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Wielkopolan do wzięcia udziału w Reiss Cup i do wspólnego dopingowania młodych sportowców.

 

 

 

JAROCIN

Miejsce: Jarocin, ul. Sportowa 6

Kiedy?: 22.11.2014r., start, godz. 9.30

 

Patronat honorowy nad turniejem mikołajkowym objął Burmistrz Miasta i Gminy Jarocin - Stanisław Martuzalski

 

Patronatem medialnym turnieju Reiss Cup jest portal ijarocin.pl

 

 

STRZAŁKOWO

 

Miejsce: Strzałkowo, ul. Górna 12

Kiedy?: 23.11.2014r., start, godz. 8.15

 

Patronatem medialnym turnieju Reiss Cup jest portal TwojaSlupca.pl oraz Radio Zet Gold.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group